Lista ocen Toyota C-HR (65) - Widoczność

~MacO
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
To prawdopodobnie najwieksza pieta Achillesowa, auto jest w wersji coupe wiec widocznosc zwlaszcza do tylu jest troche problematyczna, standardowo naklejona reklama Toyoty na skosnej tylnej szybie rowniez nie pomaga :) Na boki i do przodu bezproblemowo, choc tablet zamontowany jako system multi, moglbyby lekko mniejszy, lub powinien miec opcje pochylu co na pewno by pomoglo. Problem najwiekszy, wg mnie, jesli sie ma dzieci, to widocznosc z...
~Kamil M
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Do przodu - bajecznie, do tyłu też, o dziwo jest bardzo dobrze. Jak dla mnie jedyny mankament jest gdy jadę z pasażerem, a nie ma on fotela odsuniętego do tyłu i muszę spojrzeć, przez jego szybę - wtedy widoczność jest bardzo mocno ograniczona. Dodatkowo małe szyby z tyłu powodują, że ciężko z widocznością przez nie, moim zdaniem czujnik martwego pola w tym samochodzie nie powinien być opcją, a standardem.
~Krzystof
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
No i doszedłem do miejsca gdzie musze to napisać. Trzeba się przyzwyczaić do tego. Lusterko wsteczne do przyjęcia widoczność ale dlaczego to lusterko nie jest zamontowane wyżej o 3 cm. Jest duże więc trzeba fotel obniżać. Mam 188cm i mi dokucza w mieście ale zaczęłem sobie z tym radzić. I do tego człowiek się przyzwyczai. Ale jeszcze czasem zwracam uwagę na to.
~Piotr
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Słaba widoczność do tyłu, ale mam kamerę, która ratuje sytuację. Dałem 5 gwiazdek, bo uważam, że jak widoczność to nie tylko w lusterkach, ale i z pomocą elektroniki. Auto kupiłem z uwagi na wygląd więc nie mogę mieć pretensji, że na tylnych siedzeniach nic nie widać. Na pewno nie jest to auto rodzinne, ale raczej na dłuższe dystanse dla 2 osób.
~dimenzo
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Tutaj pojawia się niefortunny słupek C, chyba wszystkim już dobrze znany. Taki urok tego samochodu. Rekompensuje to na pewno kamera cofania i asystent martwego pola. Mimo wszystko przy szybkich manewrach, głównie włączaniu się do ruchu, a najgorzej na łuku, jest to zdecydowanie mocno problematyczne.
~Kris
Crossover Facelifting 1.8 Hybrid 122KM 90kW
widoczność do tyłu katastrofa. ratuje kamera. Patrzenie przez okna z tylnej kanapy to jak obserwowanie wroga z okopów lub z czołgowego luftu. Niby kanapa z tyłu jest wygodna, to jednak malutkie okna w połączeniu z czarną podsufitką potęgują wrażenie siedzenia jakby w zamkniętym kufrze - dramat.
~Roentgen
Crossover Facelifting 2.0 Hybrid Dynamic Force 184KM 135kW
Przód i boki bez zastrzeżeń - lusterka boczne są dość sprytnie zamontowane - trzeba zobaczyć, bo trudno mi to opisać. Widoczność "do tyłu na wprost" - OK, ale "do tyłu i na boki" niestety niezbyt ze względu na małe okna i szerokie słupki. Jest kamera cofania, która ułatwia manewrowanie.
~rav
Crossover 1.2L Turbo 116KM 85kW
Widoczność jest co najwyżej średnia. Do przodu i na boki - ok, ale odnoszę wrażenie że przednia szyba jest mocno wysunięta do przodu i przez to wyższa osoba musi się pochylać żeby np widzieć światło, gdy bliżej się podjedzie. Widoczność z tyłu słaba, ciężko by było bez czujników.
~Rafal
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Jeśli się cofa na lusterka i kamerę to nie ma problemu, jak ktośpatrzy przez ramię do tyłu - to słabo. Niektórym moga przeszkadzać małe boczne okienka z tyłu - mi i moim dzieciom to jednak zupełnie nie przeszkadza ( więcej tu gadania dziennikarzy niż faktycznego problemu)
Dziennik kosztów dla Toyota C-HR
6,1
~Doktor7
Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Czujniki parkowania z tyłu, z przodu, z boku, kamera cofania, system wykrywajacy ruch pojazdów z tyłu przy wyjeżdżaniu z parkowania prostopadłego tyłem, auto samo parkuje... widoczność ? Nawet bez widoczności było by super z tyloma dodatkami...
Toyota C-HR