Toyota C-HR I Crossover 1.2L Turbo 116 KM 85 kW

Toyota C-HR I Crossover 1.2L Turbo 116 KM 85 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota C-HR I Crossover 1.2L Turbo 116 KM 85 kW

~mikomed
Toyota C-HR I
wiedziałem już kupując,że widoczność nie jest najmocniejszą stroną tego autka i to prawda , ale można się przyzwyczaić. Wskazane czujniki parkowania z przodu i kamerka z tyłu-wtedy bez problemów
~Belizariusz
Toyota C-HR I
Auto wyjątkowo odważne jak na Toyotę i za to wielki plus.
~Tomasz
Toyota C-HR I
To co najważniejsze czyli jazda , silnik , komfort i bezpieczeństwo na wysokim poziomie . Denerwują drobiazgi typu brak samoczynnego blokowania zamków czy głosowego wybierania numerów telefonów . Stylistyka bardzo odważna , dobrze wykonane wnętrze pachnące klasą Premium
~Rp
Toyota C-HR I
Mam CHR już 3000km i spalanie na trasie przy jeździe ok 110km/h to ok 5,3l/100km; 130km/h to ok 6,8l/100km, 150km/h to już przeszło 7,6-7,8l/100km. test odbył się przy jeździe A1 z tempomatem. w miescie spala ok 5.6l/100km przy prawidłowej jeździe według znaków a jak sa koreczki to spali nawet 7,4l/100km. Ale jak w miescie można pojechać trochę szybciej to w 7-7,2l/100km powinno się tez zmiescic. (Koszty utrzymania)
~Marek
Toyota C-HR I
bardzo krótkie przełożenia - cały czas trzeba machać - polecam autoamt (Skrzynia biegów)

AUTOCENTRUM.PL S.A.