Ocena kierowcy - Toyota C-HR I Crossover

miha1, 6 lat temu
Silnik 1.8 Hybrid 122KM 90kW
Rok produkcji 2017
Toyota C-HR I Crossover 1.8 Hybrid 122KM 90kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Karoseria : Bardzo ładnie poprowadzona linia nadwozia oraz nowocześnie wyglądające wnętrze
Samochód dalej przyciąga wzrok przechodniów, ale i kierowców również. Prawdę powiedziawszy oczekiwałem czegoś więcej od samochodu za ponad 130 tys. zł. Na uwagę zasługuje wygląd i to chyba wszystko, co godne jest uwagi.
Silnik nie powala, zastanawiam się, gdzie jest te 122 KM, bo raczej nie w tym samochodzie
Nieprawdopodobnie głośna na autostradzie i przy każdym wciśnięciu pedału przyspieszenia. Od takiej skrzyni oczekiwałem dużo, dużo więcej
Samochodzik dobrze trzyma się drogi, ładnie wchodzi w zakręty
Dla kierowcy i pasażera z przodu bardzo wygodnie, dal kogoś z tyłu niestety... Nie jest to samochód rodzinny - chyba, że 1 małe dziecko
Rozmieszczenie przełączników i przycisków przemyślane, jednak monitor nie reaguje dostatecznie szybko a zdarza się, że w ogóle
Nie wiem jak zimą, ale latem klima sprawdza się dobrze
Jak pisałem - kierowca i pasażer z przodu - o.k., pozostali... hmmm
Bardzo słabe lub brak wyciszenia w tym samochodzie to już granda. W autach o kilkanaście tysięcy tańszych ten problem jest lepiej lub gorzej rozwiązany a CH-R brak jakiegokolwiek rozwiązania
Zupełnie co innego reklamy, zupełnie co innego dane producenta a rzeczywistość sama się reżyseruje. Miało być tak pięknie a jest jak zawsze. Nie udaje mi się zejść poniżej 5,6 l/100 km a nogi nie mam wcale ciężkiej
Z tym wyposażeniem co mam za cenę o 1/4 niższą chwaliłbym toyotę wszędzie, natomiast z ceną 130 tys - nieporozumienie
Przejechane niecałe 11 tys. km, poza tym, że w czasie burzy nie mogłem odpalić(konieczna była wizyta w ASO) nic więcej się nie działo
jak powyżej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 Hybrid 122KM 90kW [l/100km]