Lista ocen Toyota Camry II Sedan (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pb@pb-bootlegs.ceti.pl
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Jestem pierwszym ( i pewnie ostatnim) wlascicielem tego samochodu. Dwanascie lat sluzy mi niezawodnie (oprocz skrzyni biegow). Idealny jako drugi samochod - bardzo dobry na zakupy, na dzialke i jak trzba przetransportowac cos wiekszego. Do miasta tez ok, spala srednio w miescie 8l a na trasie 6l ON.
~dks_70
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
auto z dusza , moim poprzednim samochodem tez była Toyota ale Corolla,chciałem mieć poprostu większy samochód i mam Camry,będe jezdził aż do końca ile tylko da ona radę , i potem też kupię Toyotę.
~zolgreen@tlen.pl
Sedan 2.0 Gli 16V 121KM 89kW
Nie wydaje mi się, aby był obecnie na rynku lepszy \"oldtimer\". A przy tym daje się jeszcze zostawić na światłach nie jedną \"nóweczkę\".
~Paweł
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
Przy 387 000 niemal nie zużywa oleju między wymianami, dolewam może 0,2 litra na 5000. Mam nadzieję, że "babcia" dobije w takim stanie do 500 tyś.
~boro
Sedan 2.0 TD 84KM 62kW
Niezawodne auto...zawsze wróciłem do domu...Bardzo dobzre sie prowadzi, dynamika ok (jak na starego diesla), wygodny, b. dobre zawieszenie...
~Artur 87
Sedan 2.5 V6 GXI 160KM 118kW
doskonałe auto dla ludzi ceniących komfort, posiadam pełną opje i jestem w 100% zadowolony z tego auta, gratulacje dla producenta
~kelo2@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 TD 86KM 63kW
TD nie do zdarcia uwaga na polosie Jej glowny problem to korozja nadwozia(podwozie ok?!)nadkola,dzwi,(progi ok)
~Piotr
Sedan 2.0 128KM 94kW
Zawsze uzywam Mobile 1 and Nulon silnika flash, nigdy nie oddaje do kwalifikowanych mechanikow.
~bumboos@tlen.pl
Sedan 2.0 128KM 94kW
bardzo dobre auto - szkoda ze juz nie produkuja aut tak niezawodnych
~premier124@tlen.pl
Sedan 2.0 TD 84KM 62kW
Dobra, stara, prawdziwa Toyota. Samochód na lata których już niewiele pozostało.
Toyota Camry II Sedan