Lista ocen Toyota Camry III Sedan (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Sedan 2.2 136KM 100kW
silnik i skrzynia nie do zarżnięcia, reszta w miarę ok w końcu ten samochód ma 15 lat i przebieg ponad ćwierć miliona ceny części opony-nietypowy rozmiar-zimowe 700zł letnie 800zł (po znajmości) - silnik krokowy - ja zapłaciłem 450zł za nówkę normalnie 1700zł - przełącznik zespolony - kierunkowskazy i wycieraczki - około200zł - olej bańka jakieś 80zł, i wykapało z niej około 0,5 l po 6000km (przebieg 270000) - kupowałem skórę -...
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jeżdżę 2 lata i nigdy nic się nie wydarzyło co by unieruchomiło samochód. Wszystkie zamki, klamki, guziki, pokrętła, głośniki, tapicerka mimo 12 lat działają i wyglądają jak nowe. Nawet elementy często ścierające się np. pedały czy koło kierownicy nie ma oznak upływu czasu.
~sle_dz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
zawsze wrociłem o wlasnych silach tym samochodem a przejechal nie jedna droge. Problemy jakie mialem z drobiazgami to automatycznie wysuwana antena, ulamanie klamki na mrozie,gumki drazka stabilizacyjnego i dolot powietrza
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Jeśli chodzi o niezawodność to Toyota bije swoich rywali na głowe , pewnie że czasami jakaś drobnostka się przytrafi ale auto ma juz swoje lata ale tak pozatym to nic sie nie dzieje naprawde .
~setunia
Sedan 3.0 188KM 138kW
Przy tym przebiegu niestety zawieszenie padło. Czeste wymiany tulei metalowo-gumowych wahaczy (zamienniki - Toyota wahacz kompletny ok.750pln, ale może wytrzymałby dłużej) i łączników stabilizatora.
~Pabloablo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Zawsze mogę liczyć na bezpieczeństwo w podroży oraz ze bezpiecznie wrócę do domu. Co roku śmigam na Chorwację i zawsze czuje się pewnie mimo sędziwego wieku auta.
~macwoj
Sedan 3.0 188KM 138kW
Na prawie 100 000km ktore przejechalem tym samochodem nigdy mnie nie zawiodła .Opróćz wymiany olejów , filtrow przepaliły mi sie jedynie dwie żarowki.
~Ralf2100
Sedan 2.2 136KM 100kW
mam go 20 lat i wymiana przednie amortyzatory, układ wydechowy - przegniły, sprężyny przód, i podnoszenie szyby, oraz chłodnica
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Po 16 latach w samochodzie na dziurach odzywały się jakieś plastiki, ale szybko je zdiagnozowałem i wystarczyło je poprawić
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
auto ma 226.000 i zadnych ale to zadnych usterek. wymieniam oleje, filtry i tylko sprawy eksploatacyjne ( klocki, wycieraczki itp)
Toyota Camry III Sedan