Lista ocen Toyota Camry III Sedan (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
dlugi prawie 5m samochod ale we wszystkich kiedunkach dobra widocznosc. na tylnej klapie jest maly spojlerek, na poczatku uwazalem ze do niczego nie potrzebny ale przy pierwszym parkowaniu tylem przekonacie sie jak ulatwia parkowanie...
~milkiwaj
Sedan 2.2 136KM 100kW
słupki z przodu mi przeszkadzają, ale w puncie chyba mi też przeszkadzały... jak pasażer kombinuje z głową to jest w stanie cały widok prawej szyby zatarasować tylna szyba bez wycieraczki... kiepsko czasem cokolwiek zobaczyć
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Widoczność jest dobra . Jedynie cofająć do tyłu trza trochę auto wyczuć , w końcu ma prawie 4 ,8 m i dość spory " tyłek " ale to kwestia w prawy , pozatym jest ok
~mariuszxxx@interia.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
W czasie jazdy OK, gorzej przy parkowaniu - ciągle mam wrażenie że juz w coś wjechałem - a tu zostało jeszcze ze 30 cm. Zamierzam zamontować sygnalizację zbliżenia
~sle_dz@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Jedyny minus to podjezdzanie tylem - czasami ciezko wyczuc. Oprocz tego puki snieg nie zasypie wszystkich szyb to widocznosc jest bardzo dobra.
~Tomek
Sedan 3.0 188KM 138kW
Kto jezdzil duzymi samochodami nie powinien miec zadnych problemow ,z przodu super z tylu spojler zaslania ale mi to nie przeszkadza:)
~Gonzo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Z przodu jest długa maska i jeżeli ktoś jest niski to może czuć troszeczkę dyskomfort
~pshem
Sedan 3.0 188KM 138kW
Zero problemów. Przytarłem już Pandę, przytarłem już Yarisa a z Camrzycą nie mam prolemów z parkowaniem:)
~t
Sedan 3.0 188KM 138kW
przy cofaniu można ustawić samochód co do kilku milimetrów, problemem jest długość - wymaga przyzwyczajenia
~r.pierzynka@osti.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
Może troszkę za mała widoczność w lusterkach bocznych. W innych autkach miałem lepiej.
Toyota Camry III Sedan