Lista ocen Toyota Camry III Sedan (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin kfl
Sedan 3.0 188KM 138kW
Należy pamiętać że auto ma już 13 lat i uszczelki nie są już w idealnym stanie , ale pomimo tego jest naprawde cicho w środku żadne nie porządane odgłosy nie dochodzą , oprócz lekkiego pomruku widlastej V6 ale to juz sama przyjemność .
~Marek-WAW
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jak uruchamiam silnik w mieście to nie wiem czy pracuje (NIC nie sychać) Ma ona kilka lat i uszczelki drzwi chyba już nie tak przylegają więc przy 140 szumi. Z zawieszenia z wydechu czy z silnika natomiast nic (poza mruczeniem)
~r.pierzynka@osti.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jak się dba o autko i usuwa usterki zaraz po wystąpieniu, stosuje właściwe opony i nie jeździ w poprzek po kartoflisku (o co przy naszych drogach raczej trudno), to można spokojnie rozmawiać lub słuchać radia.
~moosacho@btinternet.com
Sedan 3.0 188KM 138kW
zeby cos uslyszec jak cos nie gra (ostatnio zapalila mi sie kontrolka od ukaladu hamulcowego - klocki) musialem sciszyc radio zeby rzeczywiscie uslyszec ze cos tam gdzies zaczyna trzec
~Pabloablo
Sedan 2.2 136KM 100kW
Jeśli dba się o uszczelki smarując je 2x w roku czymś tłustym nie ma powodów do obaw o drażniące szumy. Zawieszenie silnik sama przyjemność podróżowania.
~Maciek
Sedan 2.2 136KM 100kW
nie ma cichszego samochodu - ostatnio wymieniałem jakąś siatkę od tłumików i zrobiło się tak że do 2000 obrotów na prawdę nie słyszę że jadę
~ignac110@wp.pl
Sedan 2.2 136KM 100kW
bardzo dobre tylko padły tylne wachacze w układzie zawieszenia i na kostce wali jak z armaty, koszt wymiany na urzywane ok 600 zł za dwa koła
~Camry
Sedan 2.2 136KM 100kW
Sionik chodzi bezszelestnie plus wycisdzenie jak przystało na japonśki samochód i kompletna cisza we wnętrzu .
~tomash09
Sedan 2.2 136KM 100kW
Wyciszenie na chwile obecna jest tylko przecietne, choc jak opuściło fabryke to na pewno bylo doskonałe (w końcu to japonczyk)
Dziennik kosztów dla Toyota Camry III Sedan
16,3
~zirmen
Sedan 2.2 136KM 100kW
nie można złego słowa powiedzieć, jedyny ból to szum uszczelek w drzwiach powyżej 100-110 km/h (ale jak czytam to ten typ tak ma)
Toyota Camry III Sedan