Lista ocen Toyota Camry IV Sedan (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vojt
Sedan 2.2 131KM 96kW
Moje auto ma 18 lat. Jedyną drobną usterką jest odpadający przycisk od radia. Pewnego dnia, gdy chciałem przestawić godzinę na zegarku, za mocno nacisnąłem przycisk i zegarek wpadł mi do środka deski rozdzielczej. Naprawa zajęła mi 5 minut, potrzebowałem do niej tylko kombinerek. Poza tym dwukrotnie wymieniałem żarówki przednich lamp. Lecz usterką to nie jest.
~glineusz
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Po 13 latach i 325 tys. km mam do wymiany oczywiście w zawieszeniu gumy i łączniki ale to normalka przy tym przebiegu na naszych dziurawych drogach, wymieniłem też amortyzatory na Kayaby, bardzo polecam, jakość oryginału, łączniki polecam firmy 555, klocki Lukas/TRW
~Marian
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Przez caly okres uzytkowania (4lata) przepalily sie trzy zarowki, urwalo sie pokretlo radia i zepsulo sie elektryczne sterowanie lusterka kierowcy ale tylko w pionie. Wytrzymala tapicerka.
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
tylko eksploatacja, nawet dziury polskich drog nie sa w stanie popsuc tego auta, wymienialem jedynie gumy w tylnym zawieszeniu
~Soheil@wp.pl
Sedan 2.2 131KM 96kW
zabraknie skali. nawet akumolator w aucie ma tyle lat co samochód. tylko raz musiałem wymienic piórka wycieraczek
~Seiza
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Plastiki, o dziwo, bo to japończyk, nie trzesczą. Żarówki i inne pierdoły zupełnie mieszczą sie w normie.
~Toyota Camry!!!
Sedan 2.2 131KM 96kW
Brak jakichkolwiek usterek. Tylko rzeczy eksplatacyjne w normalnej kolejności.
~jarekwo@cso.com.pl
Sedan 2.2 131KM 96kW
Oprócz zuzycia elementów eksploatacyjnych w tym aucie nie dzieje się absolutnie nic.
~rmarek@poczta.onet.pl
po 130 tyś wymiana kilku drobnych elementów zawieszenia poza tym nic