Lista ocen Toyota Camry IV Sedan (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Vojt
Sedan 2.2 131KM 96kW
Auto tanie w zakupie, oferuje przyzwoite osiągi, niesamowity komfort i ogrom miejsca. Auto bardzo niedoceniane w Polsce, może spokojnie rywalizować z zachodnią konkurencją, nawet Mercedes nie oferuje takiego komfortu. Wadą jest ograniczona liczba wersji - jedynie dwa silniki benzynowe do wyboru, oba o pojemności powyżej 2 litrów.
~Piotr
Sedan 2.2 131KM 96kW
Kupiłem Camry (wersja europejska) przez przypadek, bez namysłu. Wystarczyło że wsiadłem za kierownicę i już w nim zostałem. To fajny, tani i wygodny samochód. Zadbany i serwisowany na oryginałach jest niezawodny.
~glineusz
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
W tej cenie lepszego auta się nie kupi!!! Chcę kupić kolejną Camry w nowszym wydaniu, czyli V, oczywiście V6 automat, mam nadzieję, że obecną Camry IV moja dziewczyna dojeździ do 400 000 km
~Marian
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Stosunek jakosci do ceny jest bardzo dobry. Innymi slowy: trudno kupic auto tej wielkosci, jednoczesnie komfortowe i niezawodne oraz proste w obsludze. Zadbane, bedzie rzadko odwiedzac warsztaty.
~made in japan
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
powiem krotko 2000r,pelen wypas(pelna elektryka i skora na siedzeniach,kierownicy,biegach) za niecale 10 000zl-tylko ze w UK:(-w europie 35-40000zl
~klauss@poczta.pf.pl
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
porzadne auto za rozsadne pieniadze, wbrew pospolitym opnia ludzi nie jest to auto drogie w utrzymaniu- po szczegoly zapraszam na maila.
~jacek
Sedan 2.2 131KM 96kW
Auto z niewiadomych mi względów drogie a w środku nie jest to zdecydowanie klasa wyższa - azjatycka prostota,oszczędność.
~Seiza
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
Ten samochód jest zdecydowanie wart swoich pieniędzy. Droszy od konkurencji oferuje nieprównywalnie wiekszy komfort jazdy.
~roberto
Sedan 3.0 24V 190KM 140kW
tanszy od najlepszych niemcow(merc,audi,bmw)a jakoscia nie ustepuje,niekiedy przewyzsza.
Dziennik kosztów dla Toyota Camry IV Sedan
13,4
~jarekwo@cso.com.pl
Sedan 2.2 131KM 96kW
W przypadku używanej Camry ceny są naprawdę korzystne. Z 1997 roku można ją mieć już poniżej 20 tys. zł....
Toyota Camry IV Sedan