Lista ocen Toyota Camry V Sedan (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Auto odziedziczyłem niecały rok temu po wujku.Kuzyn mieszka za granicą więc sprzedał mi w ciemno za grosze.wujek kupił auto w salonie i całe zycie serwisował w serwisie Toyoty na Śląsku.Auto wziąłem z ciekawości za bezcen i takie sa moje spostrzezenia.Bradzo fajnie,sprężyście i komfortowo jeździ nawet jak na prawie 20 lat.Silnik świetnie zbiera się (jak na wolnossące konstrukcje) od dołu...w moim odczuciu lepiej niż Accord z 2l silnikiem...
~Andrzej_Wrocław
Sedan 3.0 V6 186KM 137kW
To czwarty, kolejny model Camry, ktorym jezdze. Pierwszy, z rocznika 1990, byl autem idealnym! Drugim - 1993 - jezdzilem przez prawie 4 lata i sprawowal sie jeszcze lepiej, do czasu... zalozenia instalacji gazowej, ktora czym predzej zdjalem! Autem tym jezdzi wciaz moj syn i lada chwila odbierze go z... TRZECIEGO remontu silnika (panewki szlag trafil). Co znamienne - jest to ewenement, bo wszyscy zgodnie twierdza, ze te auta sie nie psuja!...
~X-Men
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
To auto jest przeciętne. Tandetne plastiki, w audi, mercedesie z tamtych lat już były nawiewy dla pasażera a tu nie ma. Kupujemy Toyoty myśląc o ich niezawodności ale to już mit i bajka i koncern Toyota poszedł tą samą drogę co cała reszta. Mówiono o upadku mercedeasa ale Toyota to już też ten sam syf. Można zobaczyć długodystanasowe testy np. avensis i ich bezawaryjność można schować między bajki.
~ipik
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
trochę takie auto dla gościa w kapeluszu ale jako rodzinny się sprawdza doskonale (duży bagażnik), kupiłem już z założony gazem i nie narzekam, zero problemów a jak cieszy przy tankowaniu, trochę za miękki zwłaszcza przy szybkiej jeździe po krętych lub nierównych drogach za to jeżdżąc przepisowo pełna kultura
~tost@onet.eu
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Najlepsze autko, jakie miałem, następna też będzie Camry. Komentarz do poprzedniej oceny: Toyota nie zaprzestała produkcji tego modelu, tylko Toyota Polska przestałą je sprowadzać. Wejdź na strone Toyoty np. w Dubaju: www.alfuttaimmotors.com.
~luka
Sedan 3.0 V6 186KM 137kW
ogólnie to najlepszy samochód jaki można mieć w tej cenie. jeździłem wieloma ale ten był (rozbiłem :( ) najlepszy. uwierzcie naprawde nie warto dopłacać za klasę premium (bmw, merc itd.)
~Pogorzelski
Sedan 2.4 16V 152KM 112kW
Nie jest to idealny samochód,lecz moim skromnym zdaniem zrobił furorę I nadal robi jak na swój wiek.
~elmero76@wp.pl
Sedan 3.0 V6 210KM 154kW
więcej na: http://www.autocentrum.pl/spalanie/toyota/camry/v/silnik-benzynowy-3.0-v6-210km-2002-2006/
~Marek Wojtys
Sedan 2.5 200KM 147kW
caloksztalt jest taki w przeciagu 8 miesecy przejechalem ok 14000 mil czysta przyjemnosc
~Robert Konrad
Sedan 3.0 V6 186KM 137kW
SKRZYNIA AUTOMATYCZNA (brak takiej opcji wyboru przy dodawaniu opinii)
Toyota Camry V Sedan