Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (123)

~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Podsumowując, auto mimo, że już niebawem będzie youngtimerem nie odstaje dynamiką od nowoczesnych samochodów, pewne braki w wyposażeniu nadrabia swoistym charakterem i duszą. Jeżeli ktoś nie lubi stylu lat 80\', musi mieć koniecznie wszystkie elektryczne gadżety to zdecydowanie nie jest auto dla niego. Póki co, mimo dołożenia 50% ceny wyjściowej na naprawy i wymiany, cenie sobie swój nabytek i mam nadzieję, że za rok dwa nie zmienię zdania.
~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
Polecam auto pomimo wieku. Można je kupić za grosze a jest się pewniejszym niezawodności niż posiadająć paroletmniego francuza. Jeśli jest w dobrym stanie to nic tylko brać i jeździć. O ile kogoś wygląd nie odstrzasza to jest to b. dobre auto również jak na dzisiejsze czasy.
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Zderzaki są pomalowane w kolorze nadwozia więc auto nie wygląda niedzisiejszo w porównaniu do tych z czarnymi, bagażnik jest przepastny. Najważniejsze - nigdy nie sprzedam tego samochodu - bede jezdzil az blacha odpanie a pozniej silnik komuś sprzedam bo jest nie do zaje...a. Wsiadam do tego auta i nie czuje się jak w prawie pełnoletnim samochodzie i nie boje się pojechac na drugi koniec Polski HA!
~tomektomek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
super auto mimo w moim egzemplazu dziekie poprzednim wlascicielom mozna odnalezc 1 kropke rdzy o wielkosci 2 mm na tynej klapie auto wyglada i blyszczy sie jak nowe 0 usterkowosc wbrew obiegowym opiniom czesci zamienne nie sa drogie gdyby silnik chcial byc troche mocniejszy... ale za to nie wytrzymywal by 1000000 km moja toya bierze jakas 100ml oleju na 1000-1500 km w zaleznosci od stylu jazdy to calkowicie dopuszczalna norma nawet w aucie...
~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Świetne autko za małe pieniążki. Mimo swojego wieku karoseria jest elegancka i nie ustępuje niczym pojazdom z lat np. 1993-1997. Silnik powinien być nadal produkowany (oczywiście w japoni) i wkładany do nowych samochodow. Nie ma drugiego takiego. Było by mniej ludzi zdenerwowanych na serwisie i każdy by dojechał do celu sam a nie na lawecie.
3,8
~mackownik@go2.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
szczerze mówiąc kalkulowałem na wszystkie strony i za tą kasę co jest warte ( ok 11-12 tys ) nie ma szansy na większy, tańszy i ładniejszy samochód - jest naprawdę NIE DO ZDARCIA
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
Autko Carina II 1,6 z 90r pełna elektyka szyby przód/tył lusterka, tylko szyber manualny, welury bardzo wytrzymałe, na długich trasach może doskwierać niewygoda tak od 700 km ale spora regulacja fotela kierowcy pomorze,
~mcpilot@o2.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Autko spokojne, miłe i dobrze ułożone. Większość wad, jakie ma moja Carina wynika z beztroski czy wręcz niechlujstwa poprzednich właścicieli. Np. korozja odpływów wody z drzwi... Albo to: auto jest "bezwypadkowe", tzn. bebechy są całe. Ale blacha była "robiona" przez pierwszego właścicela (ja jestem trzeci) dokładnie dookoła i to u baaaaardzo taniego blacharza. Auto jest zmęczone trochę bardziej niż powinno w tym wieku, ale wciąż trzyma dużą...
~przemo 606322388
Sedan 1.6 105KM 77kW
autko ciągnie świetnie na wysokich obrotach. W dolnym zakresie jest troszkę ospałe to jednak przyspieszenie 0-100km/h jakie mogę uzyskać swoją TOYOTĄ (1.6 16VMM) to 10s!!Silnik,choć cichy to troszkę klekocze jak diesel czego oczywiście wewnątrz nie słychać (Silnik)
Dziennik kosztów dla Toyota Carina IV Sedan
8,4
3,5
~rysiaczki@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
ogolnie fajne autko - dobrze wypasione- fuul opcja ( bez poduch)
Toyota Carina IV Sedan