Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (62) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomektomek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
super auto mimo w moim egzemplazu dziekie poprzednim wlascicielom mozna odnalezc 1 kropke rdzy o wielkosci 2 mm na tynej klapie auto wyglada i blyszczy sie jak nowe 0 usterkowosc wbrew obiegowym opiniom czesci zamienne nie sa drogie gdyby silnik chcial byc troche mocniejszy... ale za to nie wytrzymywal by 1000000 km moja toya bierze jakas 100ml oleju na 1000-1500 km w zaleznosci od stylu jazdy to calkowicie dopuszczalna norma nawet w aucie...
~mcpilot@o2.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Autko spokojne, miłe i dobrze ułożone. Większość wad, jakie ma moja Carina wynika z beztroski czy wręcz niechlujstwa poprzednich właścicieli. Np. korozja odpływów wody z drzwi... Albo to: auto jest "bezwypadkowe", tzn. bebechy są całe. Ale blacha była "robiona" przez pierwszego właścicela (ja jestem trzeci) dokładnie dookoła i to u baaaaardzo taniego blacharza. Auto jest zmęczone trochę bardziej niż powinno w tym wieku, ale wciąż trzyma dużą...
~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Podsumowując, auto mimo, że już niebawem będzie youngtimerem nie odstaje dynamiką od nowoczesnych samochodów, pewne braki w wyposażeniu nadrabia swoistym charakterem i duszą. Jeżeli ktoś nie lubi stylu lat 80\', musi mieć koniecznie wszystkie elektryczne gadżety to zdecydowanie nie jest auto dla niego. Póki co, mimo dołożenia 50% ceny wyjściowej na naprawy i wymiany, cenie sobie swój nabytek i mam nadzieję, że za rok dwa nie zmienię zdania.
~K. Dąbrowski
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Pomimo że samochód ma juz ilkanaście lat sprawuje się doskonale, zużywa bardzo mało taniego paliwa (olej napędowy , około 5,5l/100km nie więcej) bardzo dynamiczny silnik, wspaniały komfort jazdy.Podczas 7-letniej eksploatacji jest mi obce pojęcie awarii samochodu, naprawdę ten model Toyoty Cariny II polecam wszystkim, oczywiście nowych egzemplarzy w sprzedaży nie spotkamy ale używanych egzemplarzy ( zadbanych) też proszę się nie bać.
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Zderzaki są pomalowane w kolorze nadwozia więc auto nie wygląda niedzisiejszo w porównaniu do tych z czarnymi, bagażnik jest przepastny. Najważniejsze - nigdy nie sprzedam tego samochodu - bede jezdzil az blacha odpanie a pozniej silnik komuś sprzedam bo jest nie do zaje...a. Wsiadam do tego auta i nie czuje się jak w prawie pełnoletnim samochodzie i nie boje się pojechac na drugi koniec Polski HA!
~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Świetne autko za małe pieniążki. Mimo swojego wieku karoseria jest elegancka i nie ustępuje niczym pojazdom z lat np. 1993-1997. Silnik powinien być nadal produkowany (oczywiście w japoni) i wkładany do nowych samochodow. Nie ma drugiego takiego. Było by mniej ludzi zdenerwowanych na serwisie i każdy by dojechał do celu sam a nie na lawecie.
~Koczur
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
dobre auto za rozsądną cenę.Auto bez poważnych kolizji ale poobijane i poprzedni właściciel oszczędził i to bardzo na lakieniku i blacharzu. Ten fakt stanowi jedyny mankament tego autka. Wygodne rodzinne auto z dużym bagażnikiem do którego jast b.łatwy dostęp i co najważniejsze niezawodne jak Mercedes W123.Nigdy nie jest zawalidrogą!!!
~gaciu@tlen.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Jak na ten rocznik auta to rewelacja, polecam każdemu kto chce mieć pewny samochód przy którym nie będzie wiecznie grzebał. Trzeba się jednak liczyć ze sporymi kosztami części. Moim głównym problemem jest korozja choć auto jest bezwypadkowe ale można to opanować. Stosunkowo małe pieniądze za solidne auto i ta przestrzeń. Polecam!
~mike74
Sedan 1.6 98KM 72kW
samochod swoje przejechał i to czuje sie w mocy silnika, na piatce czuje sie brak mocy, po tym przebiegu silnik jest malo szczelny(zawory i cykindy), obecnie nie ryzykuje zostawiania go na biegu na górce bo sie stoczy ;-). Poza tym i tak lepiej chodzi niz inne marki po przebiegu 150 tys.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina IV Sedan
8,4
~Mirmił
Sedan 1.6 105KM 77kW
nie wszystko w tym samochodzie jest doskonałe ale wpisałem taką ocenę bo mój szef jeździ mercedesem za prawie pół miliona a na naprawy przez rok wydał tyle co ja na zakup mojej Cariny, 2 najważniejsze cechy tego samochodu: naprawdę niezawodny, bardzo wygodny zarówno dla pasażera jak i kierowcy
Toyota Carina IV Sedan