Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
UUUUUuuuu, tutaj średnio. Mam 185 cm. i ciężko mi się usadowić z przodu, także fotel zawsze na max odsunięty i ci z tyłu płaczą:) Kierownice na szcęście da się ustawić w pionie jak i siedzisko fotela, o popdparciu lędźwiowym nie wspomnę. Poza tym, szyberdach zaniża wysokość dachu. Tyle wad, Fotele praktycznie sie nie zużyły, nadal są spręzyste i nieźle sie prezentują. Materiały bardzo przyjemne.
~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Nie ma się do czego przyczepić, może poza brakiem podłokietnika z przodu ale nikt nie może narzekać na brak miejsca. Nawet wysokie osoby będą zadowolone. Schowki są całkiem pojemne, można spokojnie spakować wszystkie mapy i szpargały. W drzwiach mieści się apteczka i cały zimowy osprzęt. Znów, jedyny minus, brak \"kieszonek\" w oparciach przednich foteli.
~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
Auto jest duże a w środku jeszcze wieksze. 4 osoby nie będą narzekać a i pięć spokojnie pojedzie. I to nie tylko na wypad ale i w dalszą podróz. Ogromny bagażnik spowoduje że w kabinie nie trzeba będzie nic wozić.
~d.k.
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Duże auto, z tyłu trzy osoby mają o wiele więcej miejsca niż np. w Audi80. Bagażnik spory (chociaż to raczej nie jest "przestrzeń dla kierowcy i pasażerów :-)
~przemo 606322388
Sedan 1.6 105KM 77kW
Przestrzeni mnóstwo,choć przy pełnym odsunięciu przednich foteli do tyłu,pasażerom na tylnej kanapie pozostaje niewiele miejsca na nogi
~YAmvir78
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Mało który samochód posiada tyle miejsca z przodu i z tyłu(mam na myśli nowe samochody ), bagażnik ogromny.
~Bica
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Duzo miejsca z przodu jak i z tylu moj brat ma 2.10m wzrostu na maksa siedzewnie ustawi a z tylu jest miejsce dla kazdego:)
~rysiaczki@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
dla kierowcy mojego wzrostu jest mało miejsca na głowę, mam czasem ją przed szybą, dla pasazerów z tyłu - stodoła
~Patrzalkin
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Jest to naprawdę duży samochód i niespotkałem kogoś żeby narzekał na brak miejsca w tym samochodzie.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina IV Sedan
8,4
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
Bardzo wygodnie, 4 osoby duży mają komfort,bagażnik pojemny(gaz w zapasie i dojazdówka)
Toyota Carina IV Sedan