Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (30) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
Ja dostałem za przysłowiową flaszkę. Za to mam niezniszczalnego japońca który nie zamierza się oprzeć czasowi. Po autostradzie sypie 195 km/h pomimo że mam karoserię jak ser szwajcarski. Bo silnik działa jak szwajcarski zegarek. Auto jak skała - niezniszczalne.
~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Auto było kupione jako używane (22 l.), a jako youngtimer niestety wymusza pogodzenie się z niektórymi brakami. Co zaskakuje na +, 22 letnia tapicerka po odkurzaniu i wytrzepaniu prezentuje się lepiej niż w niejednym 10 latku made in EU.
~jacek G Brzeg k.opola
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Potzebowałem auta rodzinnego taniego i nezawodnego i wydaje mi się ze trafiłem dobrze Mógłby każdemu niezbyt zamożnemu człowiekowi je polecić Z dostępnością części zamiennych też nie powinno być problemów ale przecież ono się właściwienie psuje
~d.k.
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
Nastawiłem się na zakup Audi 80 (w podobnym roczniku). Zamiast wydać 3,5-4,5 tys.zł na "złoma" (te w jako takim stanie kosztowały ok.5 tys.) przyciśnięty koniecznością zaryzykowałem i za 2,5 tys. nabyłem Carinę II. Nie żałuję.
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Nie wiem jak ceny teraz, Jak go kupowalem mial 8 lat i kosztował mnie 16,5 tyś, teraz nie żałuje ani jednej złotówki. Szkoda że już nie robią takich samochodów, na nowe "stare" Cariny II napewno byliby chętni.
~Patrzalkin
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
jeśli zrobić porównanie "laików" cena/rocznik to drogo wychodzi za Carinę, ale jeśli zrobić wyliczenie cena/jakość to naprawdę warto kupić ten samochód i gorąco go polecam.
~jacaw@kki.net.pl
Sedan 1.6 105KM 77kW
Za japonska jakosc warto chyba zaplacic kilka tysiecy wiecej zeby pozniej serwis odwiedzac tylko w celu wymiany oleju i innych materialow.
~tisio-Lublin
Sedan 1.6 90KM 66kW
Ogólnie 5 z minusem.Ten rocznik można kupic za niewielkie pieniądze i jeszcze długo cieszyc się z tego,że ma się dobry samochód
~przemo 606322388
Sedan 1.6 105KM 77kW
bardzo tanie auto. ceny zamienników na akceptowalnym poziomie. oryginalne części jak to u japończyków-drożyzna
~rysiaczki@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 GLI 121KM 89kW
kupiłem kiedy była nadpodaż aut tzn 3 lata temu - w stosunku do ceny 11,5 tys zł mam fajną furkę i nieżle wypasioną
Toyota Carina IV Sedan