Lista ocen Toyota Carina IV Sedan (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Volfodzio
Sedan 1.6 105KM 77kW
Przyzwoity poziom wygłuszenia, przy zamkniętych szybach i prędkości około 130 km/h można spokojnie rozmawiać bez podnoszenia głosu lub słuchać sobie cicho muzyki na standardowych dwóch głośnikach. Jak na segment D i ten wiek, to wynik zupełnie zadowalający.
~solonyone
Sedan 1.6 98KM 72kW
Już pisałem na wolnych obrotach auto jest ciche. Słychać tylko lekki szum silnika. Powyżej 2,5 tyś obr. wogóle mozna poznać że auto pracuje. Na trasie jadąc z radyjkiem też jest b. dobrze. Dopiero pałowanie go powoduje że silnik zawyje.
~tomektomek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
i tu znowu biorac pod uwage auto nie pierwszej nowosci do 100 jest ok potem zaczyna sie robic glosno moze to wina (lub zaleta) wydechu mam bosala (poprzedni wlasciciel nie szczedzil pieniedzy)
~Robert
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Sam nie wiem jak ocenić, raz jest ciszej raz głośniej - to sie chyba ma od jakości paliwa. Od 120 robi sie nieprzyjemnie, ale powyżej 140 i tak szum wiatru zagłusza silnik. Jeżdżać do 2,5 tyś obrotów jest ok.
~Daniel
Sedan 1.6 105KM 77kW
Jak kto lubi. Silnik 16V słychać niczym SUBARU IMPREZĘ. Powyżej 120/h robi się głośno. Mnie ten odgłos się podoba, zwłaszcza kiedy się "przyciśnie" przy przechodniach :)
~mlawi
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Silnik jak to diesel-musi być go słychać, ale w carinie pomruk jest naprawdę piękny szczególnie na wolnych obrotach.
~Mariusz
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Jak na tak stare auto super. Niemcy, francuzy i inne z tych lat mogą się schować.
~Arturo
Sedan 1.6 98KM 72kW
przy 160 km/h troszkę już chuczy a i uszczelki w drzwiach hałasują
~jacek G Brzeg k.opola
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
mogłoby być lepiej ale znam owiele młodsze auta w których jest znecznie głośniej

Usterki Toyota Carina IV

Toyota Carina IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu