Lista ocen Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Witam wszystkich!!! Poprzedni właściciel cainki zapewniał mnie, że tym autem można jeździć nie przekraczając zużycia paliwa powyżej 6l na 100km. Faktycznie auto jest bardzo ekonomiczne. Na 20litrow paliwa robię spokojnie 300km w cyklu miejskim, pokonując średnio odcinki drogi nie przekraczające 10km. Pokonałem tym samochodem już 5krotnie trasę do Wielkiej Brytani i z powrotem, wiec spalanie na trasie mam wyliczone bardzo dokładnie. Przy...
~wiwaldi@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Co do spalania to wydatki zależą od tego jak lubisz jeździć bądź też czy Ci się spieszy! przy deptaniu stanowczo na gaz auto więcej spali ale jesteś w stanie się pośpieszyć. przy łagodnym traktowaniu pedału gazu pali 7 litrów. to nie dużo na gabaryty i przestrzeń jaką zapewnia carina. co do napraw to powiem tyle: Niezawodność Toyoty nie jest tylko legendarna!!! Nie psuje się, odpalasz jedziesz. Wiesz że zawiezie Cię tam gdzie chcesz! Lubię to...
~truat@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
miasto- nawet do 10ltr. - za duzo; trasa - udalo mi sie zejsc nie przekraczajac 3tys obr do 0k. 5,5ltr. / przegladow nie robie (nie potrzebne) / naprawy- kupujac nawet markowe zamienniki i tak wychodzi calkiem tanio (sprzeglo ok.400zl, rozrzad- 100-120, filtry- 100zl); ale warto podkreslic ze to jest naprawde samochod bezawaryjny!!
~Tronder
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tego Auta się nie naprawia. Na trasie paliła 6-7 litrów, a w mieście 7-8 litrów na 100km. Nie mam zbyt ciężkiej nogi i skutecznie odstraszała mnie od głębszego wciskania pedału gazu kontrolka ekonomicznej jazdy- zapalająca się na pomarańczowo, gdy się zagalopowałem
~Krzysiek
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Świetne auto, jak na klasę średnio-niższą i wiek prawie pełnoletni spalanie jest symboliczne. Poza drobnymi naprawami jak dotąd nic mnie nie zaskoczyło.
~Vtjb
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
No rewelacja , auto które potrafi spalic na trasie 5,5l/100km a wiec chyba wynik jest rewelacyjny jak na samochód o tak malej pojemnosci , w miare duzej molcy.
~maciej
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Małe spalanie nawet przy dużych prędkościach. Na trasie przy 140-200km/h średnio 10 litrów. Przy "normalnych" prędkościach między 7 a 9
~carina_KRK
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
np. do tej pory wymieniłem rozrząd. w Toyocie zaplacilem 600PLN za komplet mialem vw Golfa i tez zaplaciem 600PLN. tak ze jest OK.
~Koni_omega
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Miasto - do 8ltr (nigdy mi nie przekroczyła) Trasa: 90-100KM/H - 5,8ltr 120 KM/H - 6,8ltr 130-180KM/H - nie więcej niż 7,5ltra

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
na takie osiągi tylko 7-8 litrów! super, zero awarii tylko normalne wymniany związane z eksploatacją, po prostu BAJKA !!!
Toyota Carina V Hatchback