Lista ocen Toyota Carina V Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~carina_KRK
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
super. pokonuję bardzo trudne odcinki i jest bardzo dobrze. Miałem vw golfa i opla astrę i co dwa miesiace musiałem wymieniać elemtny zawieszenia. Toyota od roku nie daje znaku ze chce jechac do mechanika. mimo ze to rocznik 1993, ale Japończyk. Ma oznacznie J w numerze VIN i na pewno swoje już pokazała, teraz czekam kiedy w końcu cos sie popsuje bo już sie zastanawiam jak moglem jeździć golfem i oplem i traktować naprawy jako standard...
~kalisus
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Kupujac 9-letnie auto zainwestowałem nieco w zawieszenie wymieniajac orginalne częsci! Od tego czasu spokoj, co przy stanie naszych drog uwazam za cud. Auto prowadzi sie wygodnie co zwlaszcza podczas dluzszych podrozy ma niebagatelne znaczenie. Jakis czas temu myslalem ze czeka mnie regeneracja wspomagania lub/i maglownicy ale skonczylo sie naciagnieciem paska wspomagania.
~wiwaldi@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jest to limuzyna a nie auto sport-coupe ale moim zdaniem łączy pod tym względem cechy tych dwóch typów aut. z jednej strony zapewnia komfortową jazdę, z drugiej zakręty pokonywane z dużą prędkością nie są niebezpieczne. oczywiście przewaga komfortu nad sportem. zawieszenie jest bardzo trwałe!!! mam carinkę od 6 lat. i jak narazie bez większych problemów!
~Vtjb
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
w/g rewelacyjny. Wchodzić w zakręt z duzą prędkoscią to nie problem. Auto typowo do jazd poza miejscich. Inne auta tak jak mercedesy to na tych samych łukach potrafią wciągnac do rowu , tutaj nie ma czegos takiego. Auto na mokrej nawierzchni w zakręctach jakby było przyklejone.
~marcinbiel@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Poprzednio jeździłem 15 letnim Oplem Kadettem z 1991r. i muszę przyznać że układ jezdny miał lepszy lub dużo lepszy niż Carina, no ale jak powszechcie wiadomo Kadettem można jechać z zamkniętymi oczami i bez trzymanki nawet po drodze z koleinami ... :)
~Kuba
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Można ja porównywać z autami z wyższej półki mam teraz BMW E39 i co do komfortu to nie podskoczyłem. Dlaczego BMW nie znowu toyota chciałem spróbować czegoś innego.
~segald@gazeta.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Uzyskano kompromis miedzy bezpieczeństwem a konfortem, ale przy szybko pokonywanych zakrętach nadwozie mocno sie wychyla, wiec po zakrętach jeździjmy spokojnie Panie i Panowie.
~truat@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
niestety powybijany na polskich dolkach- na autostradzie jak przyklejony- na koleinach srednio, - wydech osadzony zdecydowanie za nisko
~..:: whaa ::..
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
na szerszych gumach pieknie trzyma sie drogi. niezalezne tylne zawieszenie sprawia ze pasazerowie odczuwaja niebywaly komfort

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~halinazelku@poczta.tp.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
zero napraw sorki lacznik stabilizatora co 120~130tys km jako limuz. extra. przy ostrej jezdie troche za miekka ale tylko chwile
Toyota Carina V Hatchback