Lista ocen Toyota Carina V Kombi (97)

~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód niezawodny, ma same plusy, a minusów tylko kilka. Oto one: - słaby promień skrętu - słaby nawiew bez klimy - ciut za twarde zawieszenie - ciut za słabe wyciszenie - ale jak ktoś chce to może sobie wyciszyć ścianę grodziową silnika - strasznie skrzypi roleta bagażnika w kombi chyba nikt nie znalazł na to patentu
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jezli ktos dba o ten samochod,auto odwdzieczy sie nizawodnoscia. Samochod bardzo praktyczny,duze mozliwosci przewozowe(przestrzen w aucie) radzi sobie z przyczepami.Samochod zawstydzi niejedno audi czy bmw ale jak ktos ostro jezdzi niech bardzo dba o silnik i zawieszenie.
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Moje następne auto to tęż będzie carina! Tylko młodzsa i liftback - w sedanie tylne siedzenia się nie kładą a czasem trzeba przewiżć coś większego.
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jesli chodzi o moc,kulture pracy,niezawodnosc i mozliwosci przebiegu bez remontu,za to jest 5. (Silnik)
3,8
~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Jak trafisz dobry egzemplarz to będziesz chciał żeby Cię zawieźli nim nawet w \"ostatnią podróż\" :)
3,8
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód dla rodziny nawet z 3 dzieci. Duży, wygodny dla paażerów i dla kierowcy - lekko sie prowadzi. Moim zdaniem Carina jest mocno niedoceniona=niepopularna, przez co można ją tanio kupić - na prawde warto wydać kilkanaście tysięcy (a czasem nawet tylko kilka tysięcy)i cieszyć sie dużym wygodnym samochodem
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Generalnie, jest to samochód bez wad. yć może nie ma tak wyrazistego wizerunku jak Cadillac 62 series czu Citroen DS, ale idealnie spisuje się jako tzw daily driver czyli ekonowóz. Żałuję tylko, iż nie jest to kombi z silnikiem 2.0.
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
W mojej rodzinie od 2008 roku. Sprowadzone z Holandii licznik pewnie przekręcany a chodzi jak złoto, naprawdę polecam. Solidna Japońska robota, będę go miał aż się nie rozleci (pewnie jeszcze z 5-6lat) z tego co wiem ten model w tym roczniku składano w Anglii.
~Juliusz
Kombi 2.0 D 73KM 54kW
moja carina ma ok. 500tys km i nie boje się nia jechać w kilku tysięczna podróż za granicę, jeździłem wieloma samochodami i wiem że \"japońce\" są najbardziej niezawodne - z wyłączeniem nissana,

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Tak naprawdę jestem z tego autka bardzo zadowolony, pomimo że jest ono z innej epoki lata 90 to myślę że wiele obecnie produkowanych nie dało by mi tyle przyjemności z jazdy oraz samego posiadania go co Carina. Aczkolwiek trzeba się liczyć że dziesięcioletni samochód swoje przeszedł a niektóre rzeczy ulegają zwyczajnemu zużyciu.
Toyota Carina V Kombi