Lista ocen Toyota Carina V Kombi (47) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Kupiłem z przebiegem 235.000 i wymieniłem jakieś elementy zawieszenia i klocki hamulcowe.Po przejechaniu 35.000 nic poważniejszego nie wymieniałem poza olejem, filtrami i paskami wieloklinowymi. Mechanik po kontroli zawieszenia też nic nie stwierdził, a dużo jeździłem po kiepskich powiatowych i gminnych drogach. Także zawieszenie mimo, że twarde to wytrzymałe.
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Oczywiście zawsze się znajdzie coś, do czego można się przyczepić, u mnie to zapalająca się od czasu kontrolka osprzętu silnika, nie wiadomo dla czego i ja to usunąć (ten problem pojawił się PRZED założeniem LPG), ale daj Boże zawsze tylko takie problemy. A, można dodać, że już dwukrotnie spaliły się żarówki świateł pozycyjnych przednich i podświetlenia konsoli...
~Juliusz
Kombi 2.0 D 73KM 54kW
ktoś napisał, że niezawodność toyoty mozna między bajki włożyć - to nieprawda, jeśli wymieniam cześci regularnie, a jest ich niewiele, wówczas samochód pokona pewnie nawet 1mln km. Zapamiętajcie! nie ma na rynku cariny diesel z przebiegiem mniejszym niż kilkaset tys km, sprzedający kręcą liczniki- i taka jest prawda,
~djmarecki
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
Tapicerka mogłaby być welurowa. Boczki/podłokietniki dziura na uchwyt w podłokietniku jest denerwująca (łokieć leży akurat na niej) no i w wysokich temperaturach pooklejała mi się powłoka plastikowa od podłokietników (trochę to kiepsko wygląda) jak ktoś ma na to patent to proszę o opublikowanie przepisu (djmarecki@op.pl)
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Auto ma juz 13 lat,mial przejechane 162 tys(z ksiazka serwisowa z Austrii) i wyglada jak z fabryki,wymienilem objemke na osi przy laczeniu ze skrzynia biegow(30 PLN) i chlodnice bo zgnila(250 PLN) i ...............nic wiecej,wlalem mu syntetyk Mobil1 i po 3 tys ten olej jeszcze jest czysty.
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
do tej pory i oby tak dalej (a jeżdze tym samochodem juz roczek ) nic sie nie dzialo.Jedyna awaria jeśli mozna to tak nazwac to dzióra w chlodnicy od klimatyzacji ale to przypadek poniewaz wziołem ptaszka na okazję a o sie mi tak odwdzieczyl robioc mi dziórke w chlodnicy. ;-)
~DJ
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
Przejechalem carina prawie pół miliona kilometrów!!!! Co tu duzo pisać, auto kompletnie bezawaryjne. Wymaga jedynie regularnych przegladów. Przez 8 lat eksploatacji wymieniełm pare elementó zawieszenie, hamulce itp. (padła tylko skrzynia biegów ;-(
~artur08ys@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
opadajace szyby,cylinderki hamulcowe,aparat zaplonowy + modul i jakis defekt komputera to sie popsulo przez 2 lata uzytkowania
~Adam
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Auto z przebiegiem 200kkm i jak narazie tylko materiały eksploatacyjne wymienione. Pozatym tylko amortyzatory tylne i leje sie paliwo i jezdzi... Nic pozatym... Chyba najlepsze auto jakie kiedykolwiek zosstało wyprodukowane.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~artur08ys@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
tylne zawieszenie,dzis chyba cewka zaplonowa padla el. szyby przednie nie dzialaja,przegub zewn do wymiany-ktos nie dbal o fure bo ja aby 5tys nia zrobilem
Toyota Carina V Kombi