Lista ocen Toyota Carina V Kombi (51) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
To Kolos! mam 186 cm wzrostu i nie mam najmniejszego problemu z ustawieniem fotela! Do tego regulacja pionowa kierownicy jeszcze ułatwia sprawę! Prowadząc lubię mieć dużo miejsca dla siebie a mimo to, przy takim ustawieniu fotela, pasażer za mną będzie miał na nogi tyle mijsca, że bez problemu wstawi jeszcze reklamówkę z zakupami! Jak dla mnie to archetyp rozplanowania salonu w samochodzie!
~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Jakby się dało to by było 6-ska Nie raz rozmawiałem z taksówkarzami o Carinie i mówili zawsze ze to super auto dla nich Naprawdę dużo miejsca i z przodu i z tyłu Bagażnik przepastny! 4 osoby + ich bagaże na 1,5 tygodniowe wakacje + koło zapasowe bo gaz w podłodze A do bagażnika jeszcze coś by weszło 
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Z tylu super,natomiast z przodu jak pisalem troche mniej miejsca na szerokosc niz w Volvo ale miejsca na nogi idealnie a fotele to bajka,trzymanie boczne i regulacje wystarczajace,tapicerka welur,gruby i zadbany.
~Zedd
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Bardzo dużo miejsca nawet dla wysokiego kierowcy i pasażerów zarówno z tyłu jak i z przodu. Co do przestrzeni bagażowej to większa pojemność mają chyba tylko busy. Jak na auto osobowe można naprawdę wiele.
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Można w nim robić imprezę, a tak całkiem poważnie miejsca jest bardzo dużo ja mam 192 cm wzrostu i siędzę za kierownicą bardzo swobodnie, z tyłu również ogrom miejsca bardzo rodzinny samochodzik.
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
bardzo dużo miejsca zarówno jak dla kierowcy i pasażera z przodu, jak i dla pasażerów siedzących z tylu. Ja mam 194 cm wzrosu i nie mam co narzekac w tym samochodzie na zbyt mało miejsca.
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jeśli była by 6 to bez wahania, jest tyle miejsca że moim zdaniem pięciu kotletów (plus trzech w bagażniku) prosto z siłowni zmieściło by się spokojnie i nawet by nie narzekali.
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Mam 1.93m wzrostu i jak siąde za kierownica "jak pan" ,to za mną moze usiasc mój brat (1.96m). Miejsca jest bardzo duzo,zadne inne kombi tej klasy z tamtych lat nie oferuje tyle.
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Pod dostatkiem dla każdego nie znam osoby, która by narzekała że coś niewygodnie. Dla kierowcy bardzo dużo przestrzeni i wygoda, pasażerowie to samo.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V Kombi
10,3
~pikokoszka@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Z tyłu i przodu bez problemów nawet dla 1,90, problem może mieć tylko wysoki pasażer na przednim siedzeniu, zawadzając głową o górny uchwyt
Toyota Carina V Kombi