Lista ocen Toyota Carina V Kombi (44) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Automat,super sprawa tylko przy przelaczeniu na drugi bieg troszke szarpie,ale to nie przeszkadza.Przy wlaczonym trybie ECT PWR,masakra,wciska w fotel,super,ale co ciekawe przy operowaniu gazem lekko zachowuje sie jak bez wlaczonego PWR,czyli przelacza biegi przy ok.2000 obr i nie spala wiecej paliwa.
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
To mój 4-ty samochód. Spośród tych które miałem - opel astra, daewoo espero, skoda fabia - ta skrzynia jest najlepsza! Bardzo precyzyjna! Zmiana bigów to przyjemność! (manualna). Ma się wrażenie że przewiduje jaki bieg chcesz wrzucić i Ci w tym pomaga. REWELACJA!
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Dwa lata temu wymieniałem ( i to był chyba błąd) miałem problem z redukcją szczególnie z 3na2 i 4na2 nie chciało wchodzić (nie wiem czy to jakiś synchronizator czy co) Reszt do tej pory bez problemu. Biegi wchodzą lekko, idealna do spokojnej jazdy.
~konrado888@wp.pl
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Doskonała skrzynia biegów. Wchodzą leciutko i dzięki niej auto o dużej masie i małej mocy ma całkiem niezłe przyspieszenie. Mi udało się rozpędzić Carine w 13,4 s do setki
~bartek, bart@rojcanet.pl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
milo jednym palcem podobnie jak w audi, jedyny feler w moim egzemplarzu to to ze pedal sprzegla trzeba wciskac do konca i trudno przy ostrej jezdzie lagodnie przerzucac biegi
~kielt
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
super. biegi wchodzą jak w ciasto, nie zgrzytają wogóle, czasem trzeba wcisnąć sprzęgło 2 razy wrzucając wsteczny ale to norma a miałem z 20 aut różnych marek
~marcin
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Przejechałem tym autem ponad 170 tys. km, jest ok - czasami nieładnie wchodzi wsteczny. (skrzynia była chyba wymieniona w Niemczech - zanim kupiłem)
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
żadnych zgrzytów,biegi zawsze wchodzą precyzyjnie.W moim modelu blokada skrzyni beigow jest tak zamontowana ze przy wrzucaniu "4" uderzam o nią.
~Monika
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
moja Carina to automat. Nie moge powiedziec nic zlego na temat skrzyni biegow. Jesli wymienia sie olej..to...mozna postawic Carince ´5´

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Tu nie ma co się rozwodzić za dużo gdyż wszysko chodzi pięknie bez najmniejszych zgrzytów i płynnie Zestrojona poprawnie!
Toyota Carina V Kombi