Lista ocen Toyota Carina V Kombi (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie jest to auto najtańsze w tej klasie i w tym roczniku al z ten komfprt podróżowania i NIEZAWODNOŚĆ warto zapłacić! Przesiadłem się na Carinę z 1,5 rocznej skody fabii i wcale nie żałuję! Polecam ją wszystkim! To naprawdę dobry wóz! Dgyby ktoś miał jakieś pytania albo uwagi ot mój e-mail majkel22@wp.pl Odpiszę na każdy list. Moje auto będzie do sprzedania około lipca 2005. pozdrawiam wszystkich miłośników Carinki!!!!!
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Świetne auto, szczególnie polecam silnik 2.0, który jest bezkolizyjny gdy np. zerwie się pasek rozrządu. Poza tym nic mi nie brał oleju. po założeniu gazu bierze 0,5l na 10.000 km. Mniejsze silniki ponoć są za słabe do tego auta a wersja na ubogą mieszankę ma awaryjną sondę lambda. Teraz za 5 - 9 tyś. można kupić ten model. poza tym super fotele, w ogóle nie widać zużycia.
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jak napisałem wyżej, jest to typowy ekonowóz, ekonomiczny i niezawodny, nadający się do założenia instalacji LPG, ale tylko dobrej - ja mam IV generację i nie zauważyłem jakichś negatywnych wpływów ani na osiągi samochodu czy silnik. Moim zdaniem bardzo dobry stosunek jakości do ceny!
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
żeby mieć dobrą Carinkę należy troszkę wiedzieć o tych autkach, cena teraz już nie jest tak wygurowana, jednak za dobrego diesla (aby nie dokładać)trzeba z 96 trzeba dać ok 15000-19000 (cena przed obniżeniem akcyzy na sprowadzane)
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Gdyby samochód nie był zaniedbany dałbym 5, ale stan techniczny kiedy go kupiłem zostawiał wiele do życzenia. Carinę można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, często kupione w salonie serwisowane w ASO z pełną dokumentacją
~Zedd
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Za kilka tys. zł. można mieć naprawdę dobrze wyposażone auto włącznie z klimatyzacją i 2 poduszkami powietrznymi. Drobiazgi jak wspomaganie kierownicy czy centralny zamek to standard.
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Przy kupnie używanego warto kupić autko dobrze traktowane za nieco więcej niż oszczędzać bo naprawdę warto. Jeśli ktoś dba o ten model to będzie mu służyć przez długie lata
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Droga ja szlag za ten rocznik,ale warto,ja za swoja(93 r) z oplatami,akcyza itp dalem ok.13 tys.a Passata z tego roku mozna kupic za ok 8-9 tys,ale nie zaluje ani troche.
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Bardzo dobra jkosc za ta cenę. Ceny oryginalnych częsci i serwisu to jakies żarty,chociaz czasem jak jest jakaś promocja to możan auto dać do serwisu autoryzowanego.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V Kombi
10,3
~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Dość drogie w zakupie porównując do Fiatów Fordów Oplów ale dostaje się w zamian auto które jest niedozajechania
Toyota Carina V Kombi