Lista ocen Toyota Carina V Kombi (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Moje auto jest "po przejściach" i perwnie mechanicy którzy je składali do kupy po 3 KRAKSACH!!! nie fatygowali się już w zakładanie izolacji i wyciszeń! Do 100 km/h jest nieźle ale powyżej tej prędkości już jest głośno. To jedyny minus.
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Powyżej 160 km/h hałas opływu powietrza staje się wyrażnie przeszkadzający.... Na poważnie, przy normalnej jeździe z normalnymi prędkościami absolutnie akceptowalne. Przy piłowaniu silnika czy rzeczywiście szybkiej jeździe rzeczywiście jest głośno.
~kielt
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
wg. mnie jest idealne jeżdziłem autami różnymi rolka 1.3 jest głośniejssza pasek na piompowtryskach głośniejszyno może vectra 1.6 benza jest blisko ale i tak cara wygrywa
~elmateuchci@gmail.com
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Na niskich obrotach nie słychać silnika, na wyższych jest już trochę głośno, ale ładnie brzmi, więc nie przeszkadza... Szum powietrze też ie jest za bardzo słyszalny
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jazda z tyłu nie jest ptzyjemna bo tylne koła jakos głośno się toczą i jest to dosyć słysdzalne. jak sie załaduje torby do bagaznika to juz nie. Z przodu jest dobrze.
~Bartosz Zelek
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
uwazam, ze moglo by byc lepiej, silnik spoko, ale szumy wokol kabiny zbyt intensywne jak dla mnie - w tej klasie mozna lepiej i to duzo
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Chyba OK,jak zdejme zimowki to sie okaze,chociaz jechalem kiedys taxi Carina E i tam bylo cicho.Powyzej 130 slychac podmuchy powietrza w slupkach.
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Wyciszenie nie powala, słychać dość dobrze silnik, a na drodze nie porośniętej drzewami powyżej 100km/h wyraźny szum powietrza.
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Troszkę głośny przy większych prędkościach, do 140 km/h raczej komfortowo powyżej przy dłóższej jeździe może przeszkadzac.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Jakw w mojej wersji to nie mam zastrzeżeń, ale słyszałem że niektóre nie posiadają wyciszenie na pokrywie silnika.
Toyota Carina V Kombi