Lista ocen Toyota Carina V (208) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jeżeli chodzi o jakieś małe usterki które przytrafiły mi się podczas użytkowania to z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie było żadnej takiej, która spowodowała by że nie dojechałbym do celu czy stanął gdzieś na poboczu drogi. Ale, się zdarzają: 1. Niesety dzięki naszym polskim drogom dosyć czesto ulegają zniszczeniu elementy zawieszenia tj. kożcuwnki drążków, tuleje wahacza itd 2. Może denerwować nisko zawieszony układ wydechowy, który...
~TOMEK
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
JAK KUPIŁEM TO MUSIAŁEM WYMIENIĆ KOCKI I TARCZE OK 350 KOMPLET(PODCZAS HAMOWANIA DRŻAŁA KIEROWNICA I PULSOWAŁ PEDAŁ HAMULCA - BARDZO DENERWUJE) O TYM WIEDZIAŁEM CZUJNIK POZIOMU PALIWA TZW "PŁYWAK" (BRAK ZAMIENNIKÓW SERWIS 350ZŁ, NA ALLEGRO UŻYWANY 75ZŁ) 1 TULEJKA I ŁĄCZNIK STABILIZATORA SPALILY SIĘ ŻARÓWKI OD PODŚWIETLENIA NIEKTÓRYCH PRZEŁĄCZNIKÓW POWOLI WYSIADA POMPKA OD SPRYSKIWACZY ICHYBA TYLE MOIM ZDANIEM NIE TAK DUŻO JAK NA TEN...
~masterlink
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
przebieg blisko 300000 nie udokumentowana historia napewno bity lewy przod efekt elektryka szyberdachu padla folia otwarty szyberdach zakleilem a pozniej elektryk zdarl duzo kasy lozyska gumy w zawieszeniu peknieta sprężyna przy amortyzatorach no jest ok ale ZANIEDBANIA STRASZNIE SIE MSZCZA ceny zamiennikow srednie ale ich jakos zla do japonca %gb& raczej orginalne i baaaardzo drogie czesci zamienne
~martin123
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Już nie robią takich aut i pewnie nigdy nie będą, to się nie opłaca. Auto nigdy się nie psuje, serwis nie zarabia, części sie słabiej sprzedają, kiepski biznes. Teraz trzeba robić takie zeby się psuły od serwisu do serwisu, a gdy na trasie to zeby tylko do serwisu z kontrolka dojechać. Mieliśmy równocześnie avensis i to już zmiana jakościowa. Teraz w rodzinie Lexus Gs300 i to kontynuacja niezawodności.
~ravpraca
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
Kilka pierdul ale autu z tego rocznika nalezy wybaczyc: wymiana chlodnicy + termostat (oryginalna nie odbierala wystarczajaco ciepla), wymiana tulei w mechanizmie wycieraczek, silownik centralnego (pomoglo przeczyszczenie), wycieki oleju z pokrywy zaworow i ap. zaplonowego (wymiana uszczelek), przycisk autom. domykania szyb (czyszczenie pomoglo). Poza tym tylko i wylacznie wydatki serwisowe.
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Kupiłem z przebiegem 235.000 i wymieniłem jakieś elementy zawieszenia i klocki hamulcowe.Po przejechaniu 35.000 nic poważniejszego nie wymieniałem poza olejem, filtrami i paskami wieloklinowymi. Mechanik po kontroli zawieszenia też nic nie stwierdził, a dużo jeździłem po kiepskich powiatowych i gminnych drogach. Także zawieszenie mimo, że twarde to wytrzymałe.
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Oczywiście zawsze się znajdzie coś, do czego można się przyczepić, u mnie to zapalająca się od czasu kontrolka osprzętu silnika, nie wiadomo dla czego i ja to usunąć (ten problem pojawił się PRZED założeniem LPG), ale daj Boże zawsze tylko takie problemy. A, można dodać, że już dwukrotnie spaliły się żarówki świateł pozycyjnych przednich i podświetlenia konsoli...
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie miałem większych problemów z Carina. Nie zauważyłem też jakiś powtarzających się usterek.Opinie o niezawodności Toyoty jak najbardziej słuszne.Jeśli szukasz auta taniego,niedrogiego w eksploatacji to jest ono godne polecenia.Te auto się po prostu nie psuje. Mam nadzieje że kolejna Toyota którą na pewno kupie będzie tak samo niezawodna jak Carina.
~Juliusz
Kombi 2.0 D 73KM 54kW
ktoś napisał, że niezawodność toyoty mozna między bajki włożyć - to nieprawda, jeśli wymieniam cześci regularnie, a jest ich niewiele, wówczas samochód pokona pewnie nawet 1mln km. Zapamiętajcie! nie ma na rynku cariny diesel z przebiegiem mniejszym niż kilkaset tys km, sprzedający kręcą liczniki- i taka jest prawda,
~Vtjb
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
W obecnej pomimo ze ma juz swój wiek nic sie jeszcze nie popsuło. W poprzedniej równiez. Tylko jak narazie leje paliwo i jezdze. Ale wiadomo auto juz wiekowe to nawet jakby cos wyskoczyło , jakas awaria to nie ma co panikowac. Nie ma zadnego auta produkowanego teraz które moze sie poszcycic taką niezwodnoscią .