Lista ocen Toyota Carina V (221) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
W tej kategori myślę że carina jest klasą samą dla siebie. Z przodu miejsa jest dużo, schowki w podłokietniku drzwiach i desce spore - można się spokojnie pomieścić z wszystkim co na codzień się wozi w aucie. Za bardzo praktyczne uważam dodatkowe schowki-\"szuflady\" pod przednimi fotelami i schowek na okulary przy wewnętrznym lusterku. Brakuje na pewno jakiejkolwiek podstawki na kubek no i jeżeli ktoś jest osoba palącą to na pewno nie jest...
~wiwaldi@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
No i tutaj Carina E króluje. jeszcze nikt nie narzekał na brak miejsca. z tyłu nawet 3 osoby podróżują z zachowaniem godności a nie jak sardynki w puszcze. każdy znajomy który wsiada do tyłu mówi \"ale tu masz dużo miejsca\". wiele nowszych aut w tej klasie może się schować! mam siedzenia obszyte niebieskim welurem! uwielbiam je!! plus za podłokietnik ze schowkiem. podświetlany schowek przed siedzeniem pasażera i za schowki pod przednimi...
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
NIE MA WIEKSZEGO SAMOCHODU SEDANa W TEJ KLASIE POJAZDÓW, moge sie na maxa odsunac z fotelem kierowcy, a dorosly pasazer siedzacy za mna bedzie mial luz w nogach. Z przodu oraz z tylu przy normalnej, wydonej regulacji przednich foteli jest niesamowicie duzo miejsca. Nigdy nie spotkalem samochodu gdzie jest tyle miejsca. Bagaznik ogromny! Woze kolo w bagazniku poniewaz mam butle LPG i pomimo to mozna upchac wszystko co sie chce na wakacje przy...
~Uncle_t
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Z przodu jest dużo miejsca, jednak ja jestem człowiekiem dośc dużych gabarytów i siedzenie odsuwam prawie na maxa, a wtedy za mną jest ciężko komuś usiąśc. Po za tym ok. Bagażnik to kosmos, mimo, że to nie kombi, to przewoziłem już drzwi do pokoju i po złożeniu tylnich oparc i przesunięciu przednich foteli, zmieściłem je całe i zamknęłem klapę bagażnika (choc ja jechałem z nosem wlepionym w szybę).
~Michał, majkel22@wp.pl kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
To Kolos! mam 186 cm wzrostu i nie mam najmniejszego problemu z ustawieniem fotela! Do tego regulacja pionowa kierownicy jeszcze ułatwia sprawę! Prowadząc lubię mieć dużo miejsca dla siebie a mimo to, przy takim ustawieniu fotela, pasażer za mną będzie miał na nogi tyle mijsca, że bez problemu wstawi jeszcze reklamówkę z zakupami! Jak dla mnie to archetyp rozplanowania salonu w samochodzie!
~carina_KRK
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
olbrzymi samochów, wersja sedan - bagażnik wielki, miejsca dla kierowy i pasażerów pod dostatniem (mam 185 cm). jechałem ostaniu u kolegi citroenem xsara (2002r) - porażka. miejsca na przednim fotelu (mimo ze fotel odsuniety na max do tylu) mniej niz po przesunieciu przedniego fotela w Toyocie na max do przodu
~Bartek
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Jakby się dało to by było 6-ska Nie raz rozmawiałem z taksówkarzami o Carinie i mówili zawsze ze to super auto dla nich Naprawdę dużo miejsca i z przodu i z tyłu Bagażnik przepastny! 4 osoby + ich bagaże na 1,5 tygodniowe wakacje + koło zapasowe bo gaz w podłodze A do bagażnika jeszcze coś by weszło 
~carin7
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Kierowca naprawdę czuje się wspaniale, nie czuje się absolutnie zmęczenia po kilku godzinnej jeździe, wygodne siedzenie regulowane dodatkowo w części lędzwiowej kręgosłupa. Z tyłu wygodnie na nogi dla kompletu pasażerów, sam bardzo lubię jechać z tyłu jak tylko żona kieruje.
~Karaś_2308
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Miejsca naprawdę sporo, z tyłu można wygodnie rozłożyć nogi, a z przodu wyprostować. Tutaj japońscy inżynierowie naprawdę się postarali. Bagażnik w liftbacku ogromny, przewiozłem nim dwa rowery górskie z kołami 28 cali, wystarczyło tylko złożyć tylne fotele.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V
6,3
8,1
9,8
~Vtjb
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Bagaznik chyba najwiekszy w swojej klasie , w kabinie tez miejsca soporo. Jestem dośc duzy chłop i jak siedzenie odsune do oporu to z tyłu spokojnie moze podrózować pasazer. W wielu autach tej klasy produkowanych nawet teraz taki zabieg jest niemozliwy.