Lista ocen Toyota Carina V (173) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Toyota Carina V
Stosunku jakości do ceny nie oceniam \"doskonale\" tylko ze względu na fakt iż auto nie jest tanie w zakupie. Auta te trzymają cenę,nawet starsze roczniki. Jest ich stosunkowo mało a ich ceny sa wyższe od europejskich odpowiedników, a to dlatego iż są po prostu lepsze. Ale jeżeli kupimy już Carine i oczywiście jak w każdym aucie zadbamy o jej eksploatacje, odwdzięczy się nam niezawodnością i pozwoli nam w codziennym użytkowaniu zaoszczedzić...
~Michał, [email protected] kom. 606962231
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Toyota Carina V
Nie jest to auto najtańsze w tej klasie i w tym roczniku al z ten komfprt podróżowania i NIEZAWODNOŚĆ warto zapłacić! Przesiadłem się na Carinę z 1,5 rocznej skody fabii i wcale nie żałuję! Polecam ją wszystkim! To naprawdę dobry wóz! Dgyby ktoś miał jakieś pytania albo uwagi ot mój e-mail [email protected] Odpiszę na każdy list. Moje auto będzie do sprzedania około lipca 2005. pozdrawiam wszystkich miłośników Carinki!!!!!
~pol
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Toyota Carina V
Tu trzeba zaznaczyć, że auto dobiera się do możliwości finansowych. To auto używane nie jest drogie w zakupie (cena jest często nieporównywalna z zazwyczaj przereklamowanymi markami niemieckimi) dostępność części jest dobra, koszty utrzymania przy założeniu że toyotka używana była odpowiednio i serwisowana są naprawde do ztrawienia, a sylwetka nie rzuca się chętnym na cudzą własność w oczy...

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Toyota Carina V
Świetne auto, szczególnie polecam silnik 2.0, który jest bezkolizyjny gdy np. zerwie się pasek rozrządu. Poza tym nic mi nie brał oleju. po założeniu gazu bierze 0,5l na 10.000 km. Mniejsze silniki ponoć są za słabe do tego auta a wersja na ubogą mieszankę ma awaryjną sondę lambda. Teraz za 5 - 9 tyś. można kupić ten model. poza tym super fotele, w ogóle nie widać zużycia.
~lysy1233
Toyota Carina V
Moim zdaniem ceny sa proporcjonalne do proponowanego komfortu i klasy auta. Oczywiscie warunkiem jest bezwypadkowosc i troska poprzednich wlascicieli. Bo jesli auto bedzie po powaznym wypadku,to juz zawsze cos po tym zostanie. Podobnie bedzie jesli ktos przez kilkadziesiat tys kilometrow nie zagladal pod maske,ale to juz winy ludzi,a nie maszym.
~szymek
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Toyota Carina V
jakość - cena - doskonała, jezeli szukasz czegoś w tej klasie i w tych rocznikach Carina nie ma konkurencji - POLECAM, moja jest kupiona w polsce jestem drugim właścicielem, serwisowana w TOYOCIE cały czas - a części i robocizna są naprawdę tanie dla samochodów które nie mają już obowiązku serwisowania sam sprawdź !!!
~visin
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
Toyota Carina V
Cena do 10 tysięcy złotych adekwatna do tego co carina oferuje. Nie wiem jak inne silniki, ten na benzynie to perełka, na lpg porażka. Jakość plastików we wnętrzu beznadziejna. W lato podróży bez klimy nie polecam. Auto typowe dla lat 90-tych. Dziś mimo niewątpliwych zalet już przeżytek.
~Użytkownik Cariny E - zadowolony
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Toyota Carina V
Prawda częsci do Toyoty są drogie, ale tu sie nic nie psuje. A cena nabycia auta kilkuletniego jest faktycznie relatywnie wysoka - ale to zaleta - autko powoli traci na wartości. Szkoda ze zdecydowano sie od 1998 na zmianę nazwy, jakos carina bardziej mi pasuje niz avensis. Toyota carina to jst to!
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Toyota Carina V
Jak napisałem wyżej, jest to typowy ekonowóz, ekonomiczny i niezawodny, nadający się do założenia instalacji LPG, ale tylko dobrej - ja mam IV generację i nie zauważyłem jakichś negatywnych wpływów ani na osiągi samochodu czy silnik. Moim zdaniem bardzo dobry stosunek jakości do ceny!
~irjusz1980
Toyota Carina V
ciężko będzie kupić coś większego,bardziej komfortowego, przestronnego,dynamiczniejszegoza w tak niskiej cenie. owszem już mało zostało nie wyeksploatowanych do zera. dbanie o to auto i wymiany części eksploatacyjnych na bierząco odwdzięczy się po 100 kroć