Lista ocen Toyota Carina V (69)

~przemek.olszak@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
autko to kupilem od rodzinki gdzie bylo niemal od nowosci naprawde fantastyczny bezawaryjny ogromny samochod watrty polecenia jednal jak kazde auto musi byc z sprawdzonego zrodla. ceny czesci nie zalamuja choc nie ma co ukrywac ze ich dostepnosc jest mniejsza niz do niemcow i francozow a ceny troszke wyzsze, choc tak naprawde to nie problem bo tak rzadko ich sie szuka.....
3,1
~Piotr
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Miałem dać b źle, ale może ja po prostu trafiłem na taki egzemplarz. Kupiłem samochód dwa lata temu za 4000 zł, pewnie tanio. Przez półtora roku wsadziłem w niego 4600. Nie pamiętam miesiąca abym nie był u mechanika. Po Toyocie zacząłem miło wspominać Lagune I. Samochód o niebo wygodniejszy, lepiej wyciszony, więcej palący, ale przez niecałe dwa lata miałem tylko dwa razy problemy z imobiliserem i niestety postępującą rdzą. Fotele w Toyocie...
4,1
~m.jakubowski@kuriermlawski.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Aż łza się w oku kręci, .że muszę go sprzedać, ale powiększyła się rodzina i musze zmienić na jakiegoś vanika. Jestem II właśc. Tojki- wcześniej miał ją starszy facet. gdy kupiłem ją 4lata temu (220 tys.km)była w super stanie i zreszto jest do dzisiaj.Naprawdę polecam .
~krzys2@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Napiszę tylko tyle: nie oddam mojej Carinki nawet za Mercedesa; to jest samochód z klasą i duszą. Jesli chodzi o kłopoty to musiałem wymienić pompkę wspomagania, ale to z winy poprzedniego właściciela, który serwisował w ASO, po czym raz chciał zaoszczędzić i dał naprawić samochód pseudo-fachowcom.
~sqnx@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
słabo się zrywa chociaż potrafi ruszyć z piskiem opon i byc liderem na przeciętnym :-D skrzyzowaniu (Silnik)
2,8
~PiotrS
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Silnik pracuje głośno, przy większych prędkościach jego dźwięk jest denerwujący. Do sprawnego wyprzedzania należy bardzo przeciągać biegi. (Silnik)
~.,..,,.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Samochód ponad 11 lat w moich rękach, nie ma tak naprawdę do czego się doczepić bo pomimo upływu lat mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Wymieniać płyny i jechać - ona więcej nie potrzebuje.
~tadeusz
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
jeden z lepszych samochodów na rynku używanych, chociaż zabezpieczenie antykorozyjne zdecydowanie gorsze niż np. Peugeot 405.Ogólnie koszty utrzymania mimo drogich niektórych części w ASO są niskie. Auto idealne dla rodziny, bezawaryjne, o niezłym komforcie podróżowania
~djmarecki
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
Jak za obecne ceny zakupu i biorąc pod uwagę koszty eksploatacji to niezły duży samochód godny polecenia

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartosz Zelek
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
bardzo dobry wizerunek calego auta, szkoda ze nia ma ocen polowkowych bo nalezy sie 4,5