Lista ocen Toyota Carina V (32)

~CarinaGTI
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
autko bylo jedynie na zamowienie- to jest auto dla mnie!!! Wczesniej ejzdzilem AUDI
~Patrol
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
Naprawde autko warte polecenia szczególnie ze niedrogie i ma naprawde niezawodny silnik. Do tego super sie zbiera do 160 to jest naprawde niezle. Gwarantuje ze juz mało wprawny kierowca wezmie bez problemów Opla Calibre 2.0 8v :)) Trzeba tylko uwarzac na ta skrzynie biegów bo można usłyszec niemiłe odgłosy ale jak juz sie nabierze wprawy to niesprawia wiekszego problemu !!!
~ravpraca
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
Swietne auto rodzinne. Przestronne bezawaryjne. Idealne w trase. Rowniez na miescie nie jest za duze (jest dosc waskie). Dobrze wyposazone min. automatyczna klimatyzacja, pelna elektryka szyb i lusterk. Chwalone przez mechanikow i stawiane przez nich znacznie wyzej niz Avensis. A moje auto to dokladnie Toyota Corona z nietypowym silnikiem 1.8 125KM. Auto zostalo w calosci wyprodukowane w Japoni z przeznaczeniem na tamten rynek. Jesli tylko...
~marek
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
chyba najlepsze auto jakie miałem ,,tani , szybki,,,i przestronny ,czujnik cofania i CB radio ,,i bez problemu mozna jezdzic gdzie sie chce polecam
~szymek
może nie doskonały bo ma przecież 9 i pół roku ale bardzo dobry
~pokmen2@interia.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Samochód ma 300 tys. na liczniku więc najlepsze czasy ma za sobą, bardzo żle znosi współdziałanie z instalacją gazową. Na usprawiedliwienie trzeba powiedzieć iż poprzedni własciciel założył najprostszą instalację która może źle działać przy tym przecież dosyć nowoczesnym silniku. Samochód ma dobre wyposażenie ale nie ma ani jednej poduszki powietrznej , duży minus. Brak także kontrolki wlączonych świateł drogowych w tej klasie minus.
3,6
~karbos
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
jednak rozczarowanie, ponieważ auto nie dorównało opini jaka panuje na temat marki
~ajamiol@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Kto jeździł Toyotą wie o co chodzi, kto nie jeździł niech żałuje.
4,1
~karol
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
jednostka nie do zdarcia, po 300000 pracuje lepirj niż vw po 150000. pali przy -25 stopniach bez klopotu. (Silnik)
~kresp@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Najlepsza bryka jaka miałem do tej pory, bezpieczna i wygodna. Szczególnie auta 6-7 letnie maja bardzo dobry stosunek ceny do komfortu i niezawodności. Wczesniej miałem Carinę Xli 1,6 prawie golasa. Bardzo ekonomiczna lecz brakowało mi komfortu. w obecnej wersji 2,0 Gli mam to czego potrzebuję