Lista ocen Toyota Carina V (22)

~PLN
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Ciężko określić czy przebieg jaki widnieje na liczniku jest prawdziwy, samochód 5 lat temu sprowadzony 170tys km, obecnie 233tys km, skóra z kierownicy i z gałki się właśnie przetarła co może świadczyć o dużo większym przebiegu a mimo to samochód bezawaryjny. Cariną przez kilka lat jeździł mój ojciec i tylko dlatego teraz jest w moim posiadaniu. Idealny samochód dla starszego kierowcy, miękko zawieszony, wolny ale to i dobrze bo prawie nie...
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
W mojej rodzinie od 2008 roku. Sprowadzone z Holandii licznik pewnie przekręcany a chodzi jak złoto, naprawdę polecam. Solidna Japońska robota, będę go miał aż się nie rozleci (pewnie jeszcze z 5-6lat) z tego co wiem ten model w tym roczniku składano w Anglii.
~Felicjaneusz
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Tani duzy samochod, moze nie pali przyslowiowej kropelki ale za to pomimo 15tu lat na karku i 300 tys przebiegu wciaz nie chce sie psuc. Dobrze przspiesza..katalogowo 12.3 do 100km/h na 5tym biegu b. ladnie sie zbiera przy wyprzedzaniu. Koszty eksploatacji w poroownaniu z nowoczesna konkurencja sa na wyjaaaatkowo korzystnym poziomie. Jesli nie lubicie odwiedzac warsztatow a nie musicie jezdzic 200 na godzine (tylko wystarczy wam marne 180) to...
~TOMEK
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
BARDZO WYGODNE I PRZESTRONNE AUTKO, NIC NIE STUKA I NIE PUKA WEWNĄTRZ, A PRZYPOMINA JEST TO PONAD 12 LETNI SAMOCHÓD. BARDZO WYGODNE FOTELE
~dw4@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Akurat w moim egzemplarzu żałuję tylko jednego, a mianowicie że nie ma KLIMY!!!. No i powtórzę jeszcze raz wprawdzie rzadko się coś psuje ale jeśli już to koszty mogą być nawet kilka razy wieksze (czarny scenariusz - np. czujnik otwarcia dzrzwi do TOYOTY kosztuje ok 60 zł/szt.!!!!) prz drobiazgach a wyrąźnie większ przy grubszych rzeczach (1-2 razy)
~mario987@op.pl
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
jak na zwykłego diesla to kultura pracy i elastyczność silnika oceniam celujaco (Silnik)
3,6
~Miki
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Bardzo przecietne auto, bez polotu i nie dajace radości z jazdy. Sylwetka szybko się opatrzyła i jest przestarzała. Głośne i słabo wyposarzone w porównaniu z europejska konkurencją z tej kasy. Niezawodność w moim egzempalrzu tez chyba przereklamowana.
~Joker
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Samochód oszczędny , daje bardzo dobre warunki podczas jazdy. W latach produkcji był na pierwszym miejscu w TUV.
~konrado888@wp.pl
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
Toyota jest super!! Jestem młodym kierowcą, to mój pierwszy wóz. Jeżdżę nim razem z tatą i nie narzekamy. Nigdy nas nie zawiodła, jest bardzo komfortowa a przy tym oszczędna i cicha. Może śmiało konkurować z terenówką. Wyjechałem nią z półmetrowego błota i to pod górkę ;) a inni niemieckimi cudami tam grzęźli i czekali na przednionapędowy ciągnik ;) Gdyby tylko blachy były lepsze i moc trochę większa. Ale nie jest źle. Polecam to auto dla osób...
~MUNDEK
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
nastepna bedzie toyota bez dwóch zdan - w moim przypadku juz czwarta , i nadala zostaje przy diezlu