Lista ocen Toyota Carina V (264) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~F.O.U.Z.I.
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Zyczylbym sobie, zeby moje porsche, ktore kupie sobie za 20 lat bylo tak samo niezawodne jak moja "mala" toyotka. A pamiętacie reklamę z gorylem w niemieckiej telewizji? To bylo niesamowite:)
~ignath@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Dziewięć lat eksploatacji bez żadnych uwag -coroczne przeglądy w ASO W Koszalinie-salon p.Jankowskiego (polecam).Mam jeszcze RAV-4 i też bez uwag .Moim następnym autem też będzie TOYOTA.
~slawek.sly@wp.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Auto posiadam od 7 m-cy. Zrobiłem nim 60000 km i ani razu nie odmówiło mi posłuszeństwa. Ceny w serwisach wbrew opiniom nie są wygórowane(porównałem serwis VW). Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
~anfran@go2.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie wiem czy kiedykolwiek przesiądę się na coś innego niż Japończyk. Jeździłem Niemcem, Francuzem i Włoszczyzną (co prawda były mniejsze), ale dopiero teraz czuję się w samochodzie idealnie. Polecam!!!!
~Krzysztof
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
nie ma lepszego samochodu od tej wersji samochód chodzi jak rakieta a średnie spalanie gazu ok 8/100 a w trasie 6,3l-6.5l samochód jest praktycznie bez awaryjny
~adam2410
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
Auto dla osób poszukujących niezawodnego środka transportu. Nie jest to limuzyna, nie jest to demon prędkości ale wszechstronne kombi, ekonomiczne i na który można polegać.
~mietekr1
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Idealny tani samochód rodzinny.Dla kierowcy który ceni sobie niezawodność oraz oszczędność.Samochód jest wygodny,ma duży bagażnik.Jak dla mnie za mało dynamiczny.
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Dałbym 4+ gdyby nie nadmierny hałas przy szybkiej jeździe byłoby doskonale. Gdyby była nowsza wersja w tak dobrej jeakości to bym kupił jeszcze raz, ale z uwagi na wiek już nie.
~gruszka1919@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
ogolnie super troche za miekkie i jak wszedzie stara elektryka jednak to w niczym nie przeszkadza zdecydowanie polecam!! mozna nim zrobic spokojnie 500 tys km!!
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V
6,3
8,1
9,8
~Aro
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
odbierałem już 2x nowe auta od dilera, jeździłem też nie jednym urzywanym i mogę powiedzieć że jazda nim to przyjemność. Jeśli ktoś ceni sobie wygodę to polecam