Lista ocen Toyota Carina V (183) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 263 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Remazik
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Brak żadnych poważnych usterek przy przebiegu 400 tysięcy. Skrzynia i silnik jak najbardziej nie zawodne. Raz zdażylo się że padła cewka zapłonowa i samochódł zgasł. Brak poważniejszych usterek. Po prostu Japończyk !
~kalisus
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Z powazniejszych usterek w ciągu 5 lat uzytkowania pojazdu zaliczylem zdarzenie drogowe (niezalezne od stanu technicznego pojazdu)i spiecie komputera sterujacego praca silnika (koszt kupna na rynku wtornym 130zl).
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Mam nadzieje,ze tu nigdy nic nie wpisze... Mam auto od 24 miesiecy, przejechalem ponad 50 tys i nadal jest wszystko ok. Jedyna awaria, to pompa wody, ale był jeszcze oryginał Toyoty i wytrzymał 280 tys..
~PLN
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Jakiś czas temu padła turbina, wtedy to był jeszcze samochód ojca i nie wiem jaki był koszt regeneracji. Zepsuta klimatyzacja. Po deszczu podłoga z tyłu za fotelem pasażera jest mokra
~CARINA GTI
Sedan 2.0 i 16V GTi 175KM 129kW
brak jakichkolwiek wiekszych usterek cariny raczej powinny przejezdzac do 500 tys km bez awaryjnie jezeli chodzi o silnik o ile rozrzad olej jest wymieniane w czasie i sie na tym nie oszczedza
~Jasiu, wielki fan Toyoty.
Hatchback 1.8 i 16V 107KM 79kW
Zepsuła się sonda lambda co jest typową usterką tego akurat modelu. Na polskich drogach jeszcze końcówki stabilizatorów siadają ale przy moim przebiegu brak poważniejszych usterek przez cały okres użytkowania.
~młody
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Nic się nie psuje (to nie auta europejskie) chociaż Mercedes i BMW chyba też sie nieźle plasuje.Pomijam Audi, które jest przereklamowane i za drogie-oprócz starych roczników,naprawde dobrych.
~bibrodarek@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Żadnych niespodzianek. Tutaj też wzorowo. Wprawdzie musiałem wymienić łożysko w przednim kole łącznie z piastą ale to tylko przez zaniedbanie poprzedniego właściciela. Jeżdżę tym autem dopiero 6 miesięcy.
~Grzegorz
Kombi 2.0 TD 83KM 61kW
wymieniałam skrzynie biegów i sprzęgło. Skrzynie bo nie wchodziła 2 jak redukowałem i przy okazji mechanik powiedział, że sprzęgło się kończy (uwierzyłem na słowo) i wymieniłem.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~martin123
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Brak poważnych usterek, trudno cokolwiek powiedzieć że ten model tak ma, może słabe hamulce podatne na wykrzywienia tarcze, kilkukrotnie wymieniane i przetaczane.