Lista ocen Toyota Carina V (183) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 263 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Toyociaż
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
po 250 000 km wymiana amorów z przodu oraz regulacja zaworów i uszczelnienie klimy oraz rdza (ale był bity z każdej strony), progi do wymiany - wszystkie te naprawy tuż po kupnie.
~piozma
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Nigdy przez całe pięć lat użytkowania nie zawiodła mnie , nie licząc sytuacji kiedy padł akumulator , ale po założeniu nowego hulała przy największych mrozach .
~krzysiek
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Hamulce nie wymieniane od nowości a ma już 180 tyś. zaglądałem do tarcz i klocków i są jeszcze na jakieś drugie tyle. Nie wiem jak to działa do tej pory, to samo z tłumikiem szok!
~Stiopa
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Mój pasek rozrządu przejechał 163.000 km a więc świetnie (szkoda tylko, że przyczyną było oszustwo jednego z dealerów warszawskich, który wziął kasę a rozrządu wogóle nie wymienił)
~karbos
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
chyba nie najlepiej bo przez 4 lata auto raz zawiodło w trasie a raz nie chciało zapalić, pęknięty docisk sprzęgła po 50 tyś, skorodowanie klem nie możność uruchomienia
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jedyna awaria jaką miałem, to pompa wody, która zaczęła cieknąć. Jednak wytrzymała ponad 280 tys km, więc miała prawo zacząć przepuszczać wodę.
~masterlink
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Tu dobrze. Zrobilem nim 10000 w 7 miesiecy az wybralem sie do Niemiec do pracy 1300 km i 11 km od zakladu pracy 2 tiry skasowaly mi to WDZIECZNE AUTECZKO.
~Tomek79
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jedyną poważną usterką jaka pojawiła sie w moim egzemplarzu była cieknąca nagrzewnica, po wymianie żadna inne problemy jak dotąd nie ujawniły się
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Auto nigdy się nie popsuło, zawsze daje wcześniej znać,że coś się zużyło. W tym roku po 13 latach konieczna okazała się wymiana chłodnicy klimatyzacji.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Wymieniłem jedynie chłodnice klimatyzacji ale to z powodu ptaka , który wbijając mi sie dziobem mi ja rozwalił ;) poza tym absolutnie nic.