Lista ocen Toyota Carina V (174) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcinbiel@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Auto jest poprostu prześliczne, nawet w stosunku do nowej Avensis. Kształt deski rozdz. i wnętrza ... poezja ... nawet ludzie z pracy, którzy jeżdżą dużo nowszymi autami toczą pianę na widok mojej Carinki.
~mario987@op.pl
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
za ta cene jaka teraz to auto ma na rynku to chyba nie kupicie nic tak niezawodnego i wygodnego jak Carina, w niedlugim czasie szykuje sie zakup drugiej Carinki w rodzince bo nic innego nei zameirzam kupic :)
~Zedd
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Za kilka tys. zł. można mieć naprawdę dobrze wyposażone auto włącznie z klimatyzacją i 2 poduszkami powietrznymi. Drobiazgi jak wspomaganie kierownicy czy centralny zamek to standard.
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tu jest super, mam wielkie auto za cenę ok kilkunatu tysięcy złotych. Auto w środku jest w doskonałym stanie, nic nie zniszczone, aczkolwiek trochę już wygląd przestarzały.
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Samochód bardzo wolno traci na wartości, dzieki temu, że użytkownikom sprawia przyjemnosc posiadanie tego samochodu. Cena b. atrakcyjna jak na NIEZAWODNY,pewny samochód
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Przy kupnie używanego warto kupić autko dobrze traktowane za nieco więcej niż oszczędzać bo naprawdę warto. Jeśli ktoś dba o ten model to będzie mu służyć przez długie lata
~Jarek Toifl
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Droga ja szlag za ten rocznik,ale warto,ja za swoja(93 r) z oplatami,akcyza itp dalem ok.13 tys.a Passata z tego roku mozna kupic za ok 8-9 tys,ale nie zaluje ani troche.
~Warszawa-Poznań - 2godziny
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Bardzo dobra jkosc za ta cenę. Ceny oryginalnych częsci i serwisu to jakies żarty,chociaz czasem jak jest jakaś promocja to możan auto dać do serwisu autoryzowanego.
~Piozma
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Obecnie dobrze utrzymany i wyposażony egzemplarz z roku 97 można dostać za około 16-17 tyś i nie będą to z pewnością zmarnowane pieniądze bo autko jeszcze długo posłuży.
~Stanisław Gołąb
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Czesci orginalne b.drogie(filtr kabinowy ok 200pln.- zamiennik 96pln) samochod w zakupie dosc okazyjny, jak na ta grupe aut z tych lat, warto sie zastanowic...