Lista ocen Toyota Carina V (227) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Jestem zachwycony jak na benzynę i silnik 1800 cm3 niesamowicie ekonomiczny samochód. Duży plus dla lan bern czyli ubogą mieszankę na trasie przy równej jeździe 100-110 km/h jest w stanie połakomić sie zaledwie 6,5 litrami benzyny.
~sqnx@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
spala średnio z 8 litrów E95 to w normie jak na tak duży pojazd, naprawy - prawie ZERO, jeszcze się nigdy nie zepsuł profilaktycznie wymieniam pasek rozrządu, olej itp. ale wszystko ceny standard, filtry - zamienniki filtronu itp.
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jak na dwu litrowy silniczek o przyzwoitych osiągach i średnio szybkiej jeździe jest bardzo przyzwoicie gaz trasa ok 7; miasto 8-11 benzynki nie testowałem ale źle nie jest Ceny napraw nie znam bo ich jeszcze nie miałem
~mart@mayanet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Bardzo tanie w eksploatacji, zwlaszcza przy LPG. Drozej wychodzi jezdzenie maluchem. Odnosnie napraw - nie wiem, nie mialem potrzeby naprawiac, jak dotad - po prostu sie nie psuje. Tylko wymiany eksploatacyjne.
~krzys2@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
przez pół roku nie spalił więcej niż 7,5l/100km (cykl mieszany); na trasie w górach, z klimą, 4-osobami i bagażem - 7l, cykl miejski - max. 8l/100km. Drogie oryginalne części, ale nie wszystko trzeba kupować w ASO.
~Felicjaneusz
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Spalanie nie najmniejsze za to serwis za GROSZE i do tego brak awarii. W porownaniu do v70 to jezdzi sie za 1/5 ceny zwazywszy na brak koniecznosci korzystania z holownika i ciaglych napraw.
~Zedd
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Jak na silnik 1,8 to spalanie 5,5 litra w trasie przy spokojnej jeździe to chyba nieźle? W mieście bieże ok. 9 litrów. Części... inwestycja w droższe pozwala na dalsze bezawaryjne korzystanie z auta.
~CARINA GTI
Sedan 2.0 i 16V GTi 175KM 129kW
zuzycie paliwa w miescie to 11l pb98 czy sie jezdzi szybko czy spokojnie w trasie tak 8l do 160-190 kmh wiec spalanie jest naprawde rewelacyjne jak na jej osiagi LPG w miescie 12l w trasie 8-9l
~Aro
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
średnie (miasto - trasa) zużycie paliwa poniżej 8 l na 100 km; zdażyło mi się na początku jak testowałem spalanie na trasie (nie przekraczając 130 km/h) przejechać 190 km na 11 l benzyny

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
135 koników trzeba nakarmić :) ale w miarę małe mają wymagania. Przy jeździe w trasie "na emeryta" 8,5 LPG. Co do kosztów części jeśli chcesz dobrą część a nie najtańszą podróbę są po prostu drogie