Lista ocen Toyota Carina V (174) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 272 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
i wtedy i teraz cena auta w porównaniu z konkuręcją i jakością POWALAJĄCA !!! Polecam to autko każdemu kto chce mieć niezawodne, ekonomiczne, przyjemne i szybkie auto.
~segald@gazeta.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jest to auto za prawie 30 tysięcy złotych i ma wszystkie udogodnienia jakie są mi potrzebne. Poza tym jest niezawodne, ekonomiczne, ma dynamiczny silnik i ma bardzo ładną karoserię.
~wiwaldi@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Posiadacze wiedzą co mają więc za dobrą carinę trzeba zapłacić. ale można bez trudu kupić Cari w przyzwoitym stanie i jeździć nią jeszcze tysiące kilometrów!!
~carin7
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jakość cariny jest bezdyskusyjna , cena napewno mogła by być mniejsza, moja kupiona z komisu ale nie żałuję odwdzięcza mi się bezawaryjnością i niezawodnością.
~Arkadiusz
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
cena dosc wysoka jak auta z tego rocznika , ale za jakosc trzeba płacic . Nawet avensisI potrafią byc w nizszych cenach jak starsze cariny E
~Jasiu, wielki fan Toyoty.
Hatchback 1.8 i 16V 107KM 79kW
Ceny tych samochodów są naprawdę małe. Zadbany model można kupić za cenę gorszego i starszego niemca. Ceny części są równie zachwycające.
~Kuba
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie kupujcie tych najtańszych bo znam człowieka co zakatował taką toyotkę co nie było takie proste ale jak ktoś się postara to zepsuje nawet metalową kulkę.,
~Iras
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
można go nabyć w naprawde dobrych pieniądzach a utrata wartości nie jest zbyt duża.a inne auta tej klasy sie do Cariny nie umywają.
~piozma
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Najwyższa jakość za rozsądne pieniądze . Dobra inwestycja na długie lata pod warunkiem ,że nie mamy do czynienia z zajeżdżonym żęchem po dachowaniu .
~cycekman@interia.pl
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
Autka te choć stare to trzymają się w cenie , ciekawe dlaczego - panstwo muszą sobe jż sami na to pytanie odpowiedziedzieć , nie trdno to wydedukować ...!!!