Lista ocen Toyota Carina V (264) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Calidris
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód niezawodny, ma same plusy, a minusów tylko kilka. Oto one: - słaby promień skrętu - słaby nawiew bez klimy - ciut za twarde zawieszenie - ciut za słabe wyciszenie - ale jak ktoś chce to może sobie wyciszyć ścianę grodziową silnika - strasznie skrzypi roleta bagażnika w kombi chyba nikt nie znalazł na to patentu
~Jasiu, wielki fan Toyoty.
Hatchback 1.8 i 16V 107KM 79kW
Samochód jest dobrym wyborem. Jestem młodym kierowca i jest to mój pierwszy samochód. Jestem wielkim fanem motoryzacji i samochód jest dla mnie jak dziecko. Spędzam przy nim bardzo dużo czasu. Jestem bardzo zadowolny i polecam ten samochód wszystkim którzy się nim interesują. Jego wygląd jest nadal nie przestarzały. Nawet ładny.
~Paweł
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Tak naprawdę jestem z tego autka bardzo zadowolony, pomimo że jest ono z innej epoki lata 90 to myślę że wiele obecnie produkowanych nie dało by mi tyle przyjemności z jazdy oraz samego posiadania go co Carina. Aczkolwiek trzeba się liczyć że dziesięcioletni samochód swoje przeszedł a niektóre rzeczy ulegają zwyczajnemu zużyciu.
~el.jot
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód dla rodziny nawet z 3 dzieci. Duży, wygodny dla paażerów i dla kierowcy - lekko sie prowadzi. Moim zdaniem Carina jest mocno niedoceniona=niepopularna, przez co można ją tanio kupić - na prawde warto wydać kilkanaście tysięcy (a czasem nawet tylko kilka tysięcy)i cieszyć sie dużym wygodnym samochodem
~JaCeK
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
Mam carinę 2.0D z 1997r. przejechałem nią ponad 300 000 tys. kilometrów. Bez żadnej usterki. Jestem pełen podziwu dla jakości i żywotności tego niepozornego samochodu. Silnik jest po prostu nie do zajechania. A przy tym komfort jazdy jest dość dobry,bo samochód posiada bardzo dużo miejsca wewnątrz oraz ogromny bagażnik 540l.
~cycekman@interia.pl
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
Oceniam to autko na 5 bo jest naprawdę genialnę i obiecałem sobie że już nigdy nie zamienie japończyka na inny ... Jednak inż. japońscy pod względem motoryzacji są niedoścignieni i wiodą prym w jakości wykonywanych przez siebie atek ... Bardo to doceniam.. może kiedyś polacy coś dobrego wymyślą, miejmy nadzieję...!!!
~Wiewiór
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Samochód bardzo dobry i niezawodny jesli sie go kupi z dobrych rąk.Rzeczywiscie tylne zawieszenie jest troche za miekkie jak na tak duze autko(strasznie siada przy komplecie pasażerów)Silnik ok przez całe 160 tys ani razu nie zawódł ,troche słaba jest jego elastyczność ale ładnie wchodzi na obroty i nie najgorzej brzmi
~Jaros
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Auto o którym można powiedzieć jedno złe słowo - rdza. Rdza jest mankamentem tego auta. W moim przekonaniu jednak jezeli dba sie o ten element, wówczas nie jest to mankament który może zniechęcić do zakupu naprawde niezawodnego, wygodnego, taniego już w tym momencie auta, które jest naprawde ekonomiczne.
~krzys2@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Napiszę tylko tyle: nie oddam mojej Carinki nawet za Mercedesa; to jest samochód z klasą i duszą. Jesli chodzi o kłopoty to musiałem wymienić pompkę wspomagania, ale to z winy poprzedniego właściciela, który serwisował w ASO, po czym raz chciał zaoszczędzić i dał naprawić samochód pseudo-fachowcom.
Dziennik kosztów dla Toyota Carina V
6,3
8,1
9,8
~kresp@o2.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
Najlepsza bryka jaka miałem do tej pory, bezpieczna i wygodna. Szczególnie auta 6-7 letnie maja bardzo dobry stosunek ceny do komfortu i niezawodności. Wczesniej miałem Carinę Xli 1,6 prawie golasa. Bardzo ekonomiczna lecz brakowało mi komfortu. w obecnej wersji 2,0 Gli mam to czego potrzebuję