Lista ocen Toyota Carina V (264) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pitek
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Carine E mam już 2 rok, wcześniej miałem Rovera 620D.Wiadomo Rover miał turbo ale za to droższe części.Toyota jak na razie sprawuje się dobrze. Długie trasy nie męczą.Zaskoczyłem się mile ilością miejsca na nogi pasażerów.W 4 osoby luksus w 5 ciasnawo.Ogólnie 4.5
~mart@mayanet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
kupilbym jeszcze raz, moze ew tylko hatchbacka zamian sedana. Sedan ma ieladnie rozwiazany bagaznik - zawiasy wchodza do srodka, ograniczajac nieco mozliwosci zaladunku). No i tylna wycieraczka czasami by sie przydala (sedany nie maja w ogole).
~Miki
Hatchback 2.0 TD 83KM 61kW
Bardzo przecietne auto, bez polotu i nie dajace radości z jazdy. Sylwetka szybko się opatrzyła i jest przestarzała. Głośne i słabo wyposarzone w porównaniu z europejska konkurencją z tej kasy. Niezawodność w moim egzempalrzu tez chyba przereklamowana.
~Zorro
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Dobre auto, drobne usterki, auto tylko do jeżdżenie, wygląd wnętrza niestety adekwatny do rocznika (najbardzej razi plastik a`la Polonez-straszny czarnuch), auto bez wrażeń estetycznych jak to u toyoty, design daleki w tyle w stosunku do europejczyków
~daniel_dab@tlen.pl
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Posiadam Toyote Carine E jest to samochodzik z calą pewnoscią dla osób które czesto podróżują a nawet i dla taksiarzy heheh samochód jest niezawodny sprawóje sie pieknie pomimo uplywu lat sylwetka tego auta jest na dobrym poziaomie cóż nic dodać nic ująć
~tadeusz_krol@op.pl
Hatchback 2.0 i 16V 126KM 93kW
całokształt więcej niż dobrze,ale do doskonałości jeszcze trochę brakuje.Zuwagi na sportowy model GTi wyciszenie w środku nie jest najlepsze.Ogólnie polecam ten typ wszystkim zwłaszcza lubiących ostra jazdę z kapitalnym przyśpieszeniem.
~PA!well
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
powiem tak: gdyby taki samochod bylby jeszcze produkowany kupilbym nowa sztuke bez wahania. A nastepczyni, tj Aveniss, nie podoba mi sie -> no chyba ze ostatnia jej wersja. Ale to cenowy szok, choc jak mowia madrzy ludzie: jakosc musi kosztowac.
~dziker@hoga.pl
Kombi 1.6 i 16V 99KM 73kW
jezdze od 1995 r , jest to automat , pelna elektryka - bardzo udany samochod , nie do zdarcia , caly czas serwisuje w toyocie i oprocz pierdol w salonie typu olej , jakis durny pasek a w drodze ze 2 kapci ZADNYCH awarii - szkoda ze stary ale daje jej 10/10
~Stiopa
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Samochód świetny. Ale pamiętajcie - w sytuacjach, gdy potrzebna Wam będzie pomoc nie liczcie na Toyota Motor Poland - są świetni w profesjonalnej obsłudze Klienta: dopóty są dobrzy, dopóki klient czegoś nie chce - wtedy stajesz się wrogiem!
~Willuwil
Kombi 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Kupiłem to auto od mojego brata 4 lata temu.On kupił Octavię II. Już po roku powiedział K...a co ja zrobiłem!! Mój wujo zrobił cariną (93r)bez remontu 800 000km i nadal jeździ.Dziś już takich aut nie produkują.Ma u mnie dożywocie!