Lista ocen Toyota Carina V (264) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~huligano
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
samochód naprawde bardzo wygodny i dynamiczny. polecam każdemu taka wygodna limuzyna dla ludzi z niewielką gotówka i do tego bardzo niezawodna. tylko ten układ kierowniczy psuje wszystko ale da sie przyzwyczaić
~spoxerx
Hatchback 2.0 D 73KM 54kW
To auto oczywiście niezawodne ale również oszczędne. Po 260000km, zmieniłem rozrząd, i elektryczny podnośnik do szyby bo skorodował, ale to jedyne co włożyłem do tego auta. Szczerze polecam samochód wszystkim!
~Iras
Kombi 1.8 i 16V 107KM 79kW
Oceniam to autko jako bardzo przestrzonne , dobrze wyposażne , bezawaryjne i dynamiczne mysle ze ciezko by tu bylo znaleźc jakies minusy. Mam wersje kombi i jest to wspanialy rodzinny samochodzi Polecam wszystkim.
~Pozdrawiam.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Nie jest to może jakiś high-tech ale dla przeciętnego zjadacza chleba wystarczy. Cztery drzwi, pojemny bagażnik, bardzo niska awaryjność i małe zainteresowanie ze strony złodziei to dla mnie najważniesze aspekt przy wyborze samochodu.
~topol
Kombi 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Generalnie, jest to samochód bez wad. yć może nie ma tak wyrazistego wizerunku jak Cadillac 62 series czu Citroen DS, ale idealnie spisuje się jako tzw daily driver czyli ekonowóz. Żałuję tylko, iż nie jest to kombi z silnikiem 2.0.
~Konrad
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Aut. servis Toyoty beznadziejny przy samochodach komisowych. Nawet nie sprawdzają poziomu płynów, ale kasują dokładnie. Sporo niedrogich zamienników (jeśli pojawi się potrzeba ;-) ). Komfort jazdy znakomity.
~Jarek
Hatchback 1.6 i 16V 99KM 73kW
Carina II. Mam ją od kwietnia 2003. Wymieniłem olej z filtrem i rozrząd. Lać benzynę i jeździć. Ciśnienie w cylindrach, zużycie paliwa oraz parametry spalania jak w katalogu. Korozji na razie brak. Kochane autko :)
~segald@gazeta.pl
Hatchback 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie podoba mi się tylko jakość plastików w kabinie i troche nijaki design deski rozdzielczej. Poza tym na prawdę nie ma się do czego przyczepić, jest to auto, które regularnie serwisowane będzie służyło właścicielowi długie lata.
~.,..,,.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Samochód ponad 11 lat w moich rękach, nie ma tak naprawdę do czego się doczepić bo pomimo upływu lat mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Wymieniać płyny i jechać - ona więcej nie potrzebuje.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~masterlink
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Polecam warto kupic zadbany egzemplarz ale nie w Sedanie bo pakownosc jest srednia niestety ale Toja Carina w kombi z klima i poduszkami i z silnikiem 2.0 z gazem zakladanym przez siebie albo diesla TD