Lista ocen Toyota Carina V (264) - Całokształt

Na liście zabraknie 182 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Remazik
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Świetny samochód, jak najbardziej zachęcam do kupna tego samochodu. Nie zawodny pod każdym kątem. Dobrze wyposażony (zależy od wersji oczywiście), komfortowy. Polecam tego Japończyka innym kierowcom.
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
W swojej klasie cenowej i jakosciowej chyba scisla czolowka. Ekonomia,wygoda i cieszacy oko wyglad. Lepszy by byl silnik 2 litry i bogatsze wyposazenie,ale przynajmniej nie ma sie co psuc.
~Juliusz
Kombi 2.0 D 73KM 54kW
moja carina ma ok. 500tys km i nie boje się nia jechać w kilku tysięczna podróż za granicę, jeździłem wieloma samochodami i wiem że \"japońce\" są najbardziej niezawodne - z wyłączeniem nissana,
~antos
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
bardzo dobre autko, przestronne , dynamiczne, mało pali, bezawaryjne, polecam każdemu kto szuka bezproblemowego dużego samochodu, moim zdaniem lepszy od konkurencji tj. vectra , mondeo, passat,laguna,
~Szeregowy_Równoległy
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Samochód ma drobne, bardzo drobne wady, ale jak na ten rocznik, ten przebieg i pieniążki, za które go kupiłem to ciężko mi sobie wyobrazić cokolwiek lepszego. Ciężko mi nawet wymyślić coś porównywalnego:)
~ostry
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
autko jak na ten przebieg mozna powiedziec ze jest bez awaryjne mam go od 3 lat i przejechalem okolo 85 tys km i byly zminiane tylko klocki ham i musialem wymienic tloczki w ukl.ham ze starosci
~karlss@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Do spalania. Chciałem dokładnie sprawdzić ile spali. Akurat jechałem nad morze. Zatankowałem do pełna. Zajechałem. Wróciłem. I znowu do pełna - ta sama stacja, ten sam dystrybutor. Wyszło 5,96 na 100 km.
~Piozma
Hatchback 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Rewelacyjne auto za rozsądne pieniądze , tanie w ekspoatacji zarówno pod względem spalania jak i napraw . Nie rzuca się w oczy , co może być również traktowane przez niektórych na minus .
~krzysiek
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jestem pod wrażeniem tego samochodu, daje duzo satysfakcji z jazdy. niska awaryjność dużo miejsca, dynamiczny silnik, spalanie jak na 2 litry to przykład dla innych marek. czy sa jeszcze jakieś pytania? :-)

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rzemyk
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Czesc, sporo jezdze tym autkeim. Jest spoko. Tylko mankamentem jest slaba widocznosc w tylnej szybie!!. Pozatym nie odnotowalem zadnych usterek. Wymieniam to co trzeba czyli: olej, klocki itd.