Lista ocen Toyota Carina V Sedan (74) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jeżeli chodzi o jakieś małe usterki które przytrafiły mi się podczas użytkowania to z czystym sumieniem mogę stwierdzić że nie było żadnej takiej, która spowodowała by że nie dojechałbym do celu czy stanął gdzieś na poboczu drogi. Ale, się zdarzają: 1. Niesety dzięki naszym polskim drogom dosyć czesto ulegają zniszczeniu elementy zawieszenia tj. kożcuwnki drążków, tuleje wahacza itd 2. Może denerwować nisko zawieszony układ wydechowy, który...
~masterlink
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
przebieg blisko 300000 nie udokumentowana historia napewno bity lewy przod efekt elektryka szyberdachu padla folia otwarty szyberdach zakleilem a pozniej elektryk zdarl duzo kasy lozyska gumy w zawieszeniu peknieta sprężyna przy amortyzatorach no jest ok ale ZANIEDBANIA STRASZNIE SIE MSZCZA ceny zamiennikow srednie ale ich jakos zla do japonca %gb& raczej orginalne i baaaardzo drogie czesci zamienne
~ravpraca
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
Kilka pierdul ale autu z tego rocznika nalezy wybaczyc: wymiana chlodnicy + termostat (oryginalna nie odbierala wystarczajaco ciepla), wymiana tulei w mechanizmie wycieraczek, silownik centralnego (pomoglo przeczyszczenie), wycieki oleju z pokrywy zaworow i ap. zaplonowego (wymiana uszczelek), przycisk autom. domykania szyb (czyszczenie pomoglo). Poza tym tylko i wylacznie wydatki serwisowe.
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie miałem większych problemów z Carina. Nie zauważyłem też jakiś powtarzających się usterek.Opinie o niezawodności Toyoty jak najbardziej słuszne.Jeśli szukasz auta taniego,niedrogiego w eksploatacji to jest ono godne polecenia.Te auto się po prostu nie psuje. Mam nadzieje że kolejna Toyota którą na pewno kupie będzie tak samo niezawodna jak Carina.
~roki
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
Po kupnie wymieniliśmy cały rozrząd łącznie z pompą wody (bez robocizny 180 zł), olej do silnika Castrol Magnatec 10w40, filtry powietrza i oleju (wszystko łącznie 180zł), prawy sworzeń wahacza (stary był jeszcze oryginalny) i wszystkie paski napędzające (klimatyzacja, wspomaganie, alternator). I to na tyle:)
~Piotr
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Psuł się więcej razy przez dwa lata niż moja Laguna i Astra przez 4. Dzięki mnie mój mechanik mógł wyjechać sobie na dobre wakacje i zmienić samochód na lepszy. Z drobiazgów cięgna wycieraczek, wyskakująca sprężyna z tylnej klapy, wentylator chłodnicy, czujnik temperatury, sonda lambda
~Grigo
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
raczej mało co się psuje, zdecydowanie lepsze wykonanie wersji składanych w Japonii podnoszenie szyb tylnych odmówiło współpracy, przekaźnik od klimatyzacji coś zwarło i nie można było jej wyłączyć, ale poza tymi drobiazgami to naprawdę bezawaryjne i pewne auto
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nie polecam tego samochody rdza wychodzi na drzwiach woda cieknie do środka a samochód nie jest powypadkowy, ale to dobry samochód bo się nie psuje taki wartburg w innej oprawie tandetne plastikowe wnętrze głośne przeraża mnie czasem prostota tego samochodu
~Jaros
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Niezawodność tego auta jest już owiana legendą i ja tą legendę, a raczej fakt potwiedzam. Przez 2 lata tylko drobne naprawy, plus okresowe wymiany części typu klocki, rozrząd. Naprawde niesamowicie niezawodne auto.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~huligano
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
autko ma juz 13 lat więc nie ma co narzekac. jak na razie zepsół mi sie guzik od przeciwmgielnych tylnych świateł i sie włacza i wyłącza kiedy chce. poza tym coś dokręcić coś podkleić ale ogólnie bardzo dobrze sie trzyma
Toyota Carina V Sedan