Lista ocen Toyota Carina V Sedan (77) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
W tej kategori myślę że carina jest klasą samą dla siebie. Z przodu miejsa jest dużo, schowki w podłokietniku drzwiach i desce spore - można się spokojnie pomieścić z wszystkim co na codzień się wozi w aucie. Za bardzo praktyczne uważam dodatkowe schowki-\"szuflady\" pod przednimi fotelami i schowek na okulary przy wewnętrznym lusterku. Brakuje na pewno jakiejkolwiek podstawki na kubek no i jeżeli ktoś jest osoba palącą to na pewno nie jest...
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
NIE MA WIEKSZEGO SAMOCHODU SEDANa W TEJ KLASIE POJAZDÓW, moge sie na maxa odsunac z fotelem kierowcy, a dorosly pasazer siedzacy za mna bedzie mial luz w nogach. Z przodu oraz z tylu przy normalnej, wydonej regulacji przednich foteli jest niesamowicie duzo miejsca. Nigdy nie spotkalem samochodu gdzie jest tyle miejsca. Bagaznik ogromny! Woze kolo w bagazniku poniewaz mam butle LPG i pomimo to mozna upchac wszystko co sie chce na wakacje przy...
~carin7
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Kierowca naprawdę czuje się wspaniale, nie czuje się absolutnie zmęczenia po kilku godzinnej jeździe, wygodne siedzenie regulowane dodatkowo w części lędzwiowej kręgosłupa. Z tyłu wygodnie na nogi dla kompletu pasażerów, sam bardzo lubię jechać z tyłu jak tylko żona kieruje.
~Jaros
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Przestrzeń w środku auta jest naprawde przyzwoita, nie ustępuje pasatom a wręcz je przewyższa, jedno z większych wnetrz z pośród aut jakimi jeździłem, co prawda Voyagera nie przebije, ale to nie powód do wstydu.
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tu ciężko coś poprawić, naprawdę dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, a bagażnik ogromny. Z dużym luzem można zabrać się na wakacje z rozdziną. Tym autem można też bez problemu jechać w pięć osób i nikt nie powinien narzekać.
~pedrop@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
tego jest pod dostatkiem, bagażnik jest trochę w sedanie źle wyprofilowany, bo po złożeniu siedzeń nie można w pełni wykorzystać przestrzeni bagażowej. Mamy za to dodatkowe wzmocnienie konstrukcji od strony bagażnika.
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Niejedno auto w dzisiejszych czasach mogłoby pozazdrościć przestrzeni dla kierowcy oraz pasażerów .Ja potrzebuje dość dużo miejsca gdy siedzę za kierownicą.Jak dla mnie pełen komfort.
~Szeregowy_Równoległy
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Miejsca jest od groma i ciut ciut, jazda w 5 osób nie jest problemem, mam 193cm wzrostu i jak siedzę za kierownicą (wygodnie siedzę) to mój brat bliźniak spokojnie usiadłby z tyłu za mną, również wygodnie.
~Iras
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasazera, równiez pasażerowie na tylnich siedzeniach maja wystarczajaco iejsca mozna sie czuć jak w aucie o klase wyzej.Pięcioro pasazerów podróżuje bez zmęczenia.
~Grigo
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
duże wygodne auto, komfort, lubię daleko siedzieć od kierownicy, w innych autach na max i mało miejsca a tu na max odsunięty fotel i nie sięgałem nogami do pedałów...polecam wysokim.
Toyota Carina V Sedan