Lista ocen Toyota Carina V Sedan (71) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Nagrzewa sie bardzo szybko i w kilka minut jest goraco w kabinie. Swieze powietrze rowniez z latwoscia wpada do srodka. Jedynie do czego mam zastrzezenie,to nawiew w konsoli centralnej,ktory zawsze wpuszcza chlod do srodka. Wyjatkiem jest ustawienie nadmuchu na "srodek",wtedy jest cieple. Przy ustawieniu "na szybe","nogi" lub jedno i drugie dostajemy chlodem po twarzy. Latem jest to zaleta:) Szkoda tylko, że uszczelki się wykruszyły i zimą...
~carin7
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Jestem zadowolony z ogrzewania jak i chłodzenia, no tu bardzo pomaga klimatyzacja ,która działa bez zarzutu. Troszkę ciszej mógł by chodzić wentylator na 3 i 4 stopniu,ale cóż już tak musi być. Dla siedzących z tyłu dodtkowe tunele z wentylacją pod przednimi siedzeniami co poprawia komfort podróżowania.
~Grigo
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
wersja z klimatyzacją manualną działa idealnie, bez problemów radzi sobie z upałami i ostrymi zimami, jesienne deszcze i wilgoć tez nie są straszne, bez najmniejszych problemów radzi sobie z parowaniem szyb nawet w komplecie
~visin
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
wentylacja do bani, szyby przednia i boczne parują aż miło-) bez klimatyzacji nie polecam. Ciekawostka nadmuchu, auto stoi, silnik pracuje, pierwsze 30 minut masz chłodne powietrze mimo nastawu ogrzewania na maxa
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Z tym ogrzewaniem różnie bywa. Przy wysokich mrozach dość długo trwa nagrzanie wnętrza, a przy ustawieniu\"na szybę\" środkową kratką wieje mroźne powietrze. jest to wynikiem starzenia się uszczelek...
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Turbina nadmuchu po parunastu latach moze "ćwierkać" ale ogolnie dziala super. Szyby potrafią parować w ulewie, czy deszczu, ostatnio musialem je przecierać co nigdy mi sie nie zdażało.
~roki
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
We wnętrzu szybko się nagrzewa. Klimatyzacji jeszcze nie sprawdzaliśmy bo trzeba ją troche dobić. Bardzo fajne są nadmuchy na nogi pasażerów tylnej kanapy znajdujące się pod przednimi fotelami.
~Patrol
Sedan 2.0 i 16V 126KM 93kW
Wiatrak za głosny nio ale klima terz nie poraża wydajnoscia szczegulnie w badzo ciepłe dni z tyłu może byc problem !!! Z koleji jeżeli wybierzemy wiatrak na maxa to juz trzeba poglosic radjo i jest ok :)
~PiotrS
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Tragedia. W ostre mrozy nie można dogrzać samochodu w środku, w lato bez klimatyzacji nie polecam. Interesujący jest środkowy nawiew, który daje chłodniejsze powietrze
~CARINA GTI
Sedan 2.0 i 16V GTi 175KM 129kW
naweiewy dobrze grzeja i chlodza (jezeli chodzi o klime) doskonale sa rozlozone okienka nawiewow dzieki czemu w zime nie marzna nogi przedewszystkim a latem sie nie poca:)
Toyota Carina V Sedan