Lista ocen Toyota Carina V Sedan (77) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Do przodu i na boki idealnie. Jednak przy parkowaniu tylem do dzis nie wiem kiedy sie zatrzymac... Kufer dosc daleko wystaje i nie moge do tego przywyknac. Ale w czasie jazdy lusterka i tylna szyba pozwala zobaczyc wszystko co dzieje sie z tylu. Brakuje tylko wycieraczki tylnej szyby,a by sie przydala.
~Szeregowy_Równoległy
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
Do przodu: idealnie, do tyłu: średnio, w sedanie nie idzie wyczuć gdzie kończy się tył, klapa jest ciut niżej niż szyba i trzeba cofać całkowicie na wyczucie. Poza tym zagłówki bez możliwości schowania i szerokie tylne słupki też życia nie ułatwiają.
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Widoczność można oceniać w tym aucie dobrze. Mankamentem są stosunkowo małe lusterka boczne,prze cofaniu przeszkadza też spojler na tylniej klapie który ogranicza widoczność w wewnetrznym lusterku - którego ja osobiście rzadko używam
~carin7
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Do przodu i na boki jest dobrze, jest problem z widocznością do tyłu przez uniesiony bagażnik, jednak praktyka pozwoli opanować manewr cofania i możemy sobie z tym poradzić, dzieki temu nauczyłem się cofania na lusterka.
~bibrodarek@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 D 73KM 54kW
Jedynie przy cofaniu wymaga pewnego przyzwyczajenia i wyczucia odległości ze względu na niewidoczny tył – ze spojlerem na bagażniku dużo lepiej, ale za to we wszystkich innych kierunkach widoczność bardzo dobra.
~Radek łódź
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
do przodu i na boki wystarczajaca jak dla mnie. Do tyłu troche ziezej przez gigantyczny kufer, nie widac byłoby gdzie konczy sie bagaznik (sedan) gdyby nie spoilerek
~Remazik
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Słupki nie są duże i nie ograniczają widoczności, lusterka są duże i sterowane elektrycznie. Także lusterko wsteczne jest bardzo dobre.
~roki
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
Widoczność do przodu i na boki jest super, jedynie przy cofaniu trzeba wyczuć odległość od przeszkody ale nie zajmuje to zbyt wiele czasu.
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jeśli chodzi o widoczność to jest ona bardzo dobra. Nigdy nie miałem problemów z widocznością z boku w tzw "martwej strefie"
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Samochod jest bardzo duzy wiec trzeba sie przyzwyczaic, ale uwazam ze widocznosc bardzo dobra z kazdej strony.
Toyota Carina V Sedan