Lista ocen Toyota Carina V Sedan (79) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Przy spokojnej jeżdzie silnika niewiele słychać. stojąc na światłach praktycznie kompletna cisza Ale... dynamiczne przyśpieszenie jest już słyszalne. Po za tym pow 120 km/h poziom hałasu gwałtownie rośnie i robi sie nawet za głośno jak na taki samochód. Wiciszenie od zawieszenia jest bardzo dobre potównywalne z mercem 124
~roki
Sedan 1.8 i 16V 107KM 79kW
Jak dla mnie jest idealnie. Na wolnych obrotach silnika wogóle nie słychać ani nie czuć. Przy 100 km/h jest 2,5 tyś obrotów, przy 120 km/h jest 3 tyś natomiast przy 150 km/h około 3,8 tyś obrotów. Szybciej narazie nie jechaliśmy. Na wyższych obrotach rasowy dźwięk silnika:)
~Grigo
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
powyżej 120 juz nieco głośniej, ale ogólnie przy normalnej eksploatacji to silnika prawie nie słychać plastiki nie trzeszczą wszystko precyzyjnie poskładane jakość elementów super jak na tamte lata i dzisiejsze nowości rynkowe mogą sie uczyć...
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
No tu jest juz gorzej. Ale w przypadku mojego autka,to zasluga poprzedniego wlasciciela,ktory zalozyl sobie sportowa koncowke wydechu. Przy najblizszej okazji pozbede sie tego. Wygłuszenie komory silnika też by mogło być lepsze...
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tutaj niestety nie jest najlepiej. Przy wiekszych predkosciach jest glosno, wtedy potrzebny jest dobry zestaw car-audio ;) Uszczelki w szybach moga nietrzymac wystarczająco przez co przy sporych powiewach wiatru slychac gwizdy.
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jeśli chodzi o wyciszenie to nie należy Toyota Carina do najcichszych aut ale ja sobie z tym poradziłem kupując kilka mat wygłuszających i jest o wiele lepiej.Więc oceniam wyciszenie dobrze ale nie doskonale.
~Remazik
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Do najcichszych nie należy, ale dźwięk silnika jest najważniejszy gdy wkręca się na obroty. Jeżeli chodzi o prace zawieszenia po naszych drogach to przydałoby się lepsze wyciszenie, a do złych się nie zalicza.
~carin7
Sedan 2.0 i 16V GLi 133KM 98kW
Do prędkosci przepisowej wyciszenie jest bardzo dobre, absolutnie nie można narzekać, wiadomo ,że powyżej 140km/h, powinno być słychać wiatr i pracujący silnik, ale i tak można jeszcze swobodnie rozmawiać.
~wd.m@neostrada.pl
Sedan 1.6 i 16V 106KM 78kW
To najniższa ocena-za sprawą głośnego silnika.Powyżej 3000 obr. odgłos silnika staje się wręcz nieznośny.Niestety nie mam wygłuszenia na masce silnika-może to ma wpływ na poziom hałasu.Proszę o komentarze!

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PiotrS
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Wyciszenie to chyba największy grzech Cariny E. Przy większych prędkościach nie można rozmawiać. Dużo do życzenia pozostawia także wyciszenie od strony komory silnika.
Toyota Carina V Sedan