Lista ocen Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Miałem dać b źle, ale może ja po prostu trafiłem na taki egzemplarz. Kupiłem samochód dwa lata temu za 4000 zł, pewnie tanio. Przez półtora roku wsadziłem w niego 4600. Nie pamiętam miesiąca abym nie był u mechanika. Po Toyocie zacząłem miło wspominać Lagune I. Samochód o niebo wygodniejszy, lepiej wyciszony, więcej palący, ale przez niecałe dwa lata miałem tylko dwa razy problemy z imobiliserem i niestety postępującą rdzą. Fotele w Toyocie...
~Pozdrawiam.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Nie jest to może jakiś high-tech ale dla przeciętnego zjadacza chleba wystarczy. Cztery drzwi, pojemny bagażnik, bardzo niska awaryjność i małe zainteresowanie ze strony złodziei to dla mnie najważniesze aspekt przy wyborze samochodu.
~.,..,,.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Samochód ponad 11 lat w moich rękach, nie ma tak naprawdę do czego się doczepić bo pomimo upływu lat mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Wymieniać płyny i jechać - ona więcej nie potrzebuje.
~ostry
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
autko jak na ten przebieg mozna powiedziec ze jest bez awaryjne mam go od 3 lat i przejechalem okolo 85 tys km i byly zminiane tylko klocki ham i musialem wymienic tloczki w ukl.ham ze starosci
~karlss@tlen.pl
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Do spalania. Chciałem dokładnie sprawdzić ile spali. Akurat jechałem nad morze. Zatankowałem do pełna. Zajechałem. Wróciłem. I znowu do pełna - ta sama stacja, ten sam dystrybutor. Wyszło 5,96 na 100 km.
~Michał
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Bardzo dobry samochód. Jeździłem nim dwa lata, nie wymieniłem w nim żadnej części. Jeśli uda sie kupić dobry egzemplarz można jeździć nim wieki. Do tego jego walory użytkowe.
~sqnx@op.pl
po prostu się jeździ
~Adam Ciesielski
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
W miarę dobre jest to auto.
Toyota Carina V Sedan