Lista ocen Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW 1995-1998 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jakub
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Sinik ok, chociaż przepalił mi się czujnik tlenu, a ponieważ jest to odmiana lean burn to koszt jego zakupu sięga ok 2000 zł. Jeżdzę na gazie więc, teoretycznie większe zużycie benzyny jest nieodczuwalne. Radzę zwrócić uwagę przy zakupie, czy nie jest to odmiana (paliwooszczędna)lean burn, gdyż koszty sondy są wtedy znaczne. Oczywiście można też jeździć z przepaloną, ale jeśli jeździ się na benzynie to wtedy pali jej więcej z ponieważ przy...
~.,..,,.
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Na moją nogę daje radę, na trasie spokojnie można rozbujać do 150km/h przy spalaniu nie większym niz 9,0 lpg niezależnie od stylu jazdy. Na mieście niestety poniżej 11 nie zejdzie. Więcej nie potrzeba tym bardziej ze nigdy nie zawiódł.
~PiotrS
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Silnik pracuje głośno, przy większych prędkościach jego dźwięk jest denerwujący. Do sprawnego wyprzedzania należy bardzo przeciągać biegi.
~Piotr
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Silnik w miarę, nie mogę bardziej się wypowiedzieć ponieważ w mojej Toyocie był \"zmęczony\"
~sqnx@op.pl
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
słabo się zrywa chociaż potrafi ruszyć z piskiem opon i byc liderem na przeciętnym :-D skrzyzowaniu
~Marcin ze Spychowa
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Auto dobrze wyciszone, silnik prawie niesłyszalny.
~Michał
Sedan 1.6 i 16V 99KM 73kW
Jak na 99koni w tak dużym nadwoziu.
~Pozdrawiam.
Trochę za głośno