Lista ocen Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Trzeba pamiętać że ocenia się tu auto którego konstrukcja pochodzi z poczatku lat 90 tych. więc nie można tego odnosić do aut powstających obecnie. Deska rozdzielcza jest ergonomiczna, prosta i może sie podobać. Duże czytelne zegary, wszystko w zasięgu ręki.Na pewno bez zbytniej finezji i szaleństwa-po prostu klasycznie i praktycznie.Fotel kierowcy regulowany w trzech płaszczyznach + regulacja w oparciu na wysokości odcinka ledzwiowego...
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jeśli chodzi o ergonomie to jest bardzo dobra.Kierownice oraz siedzenia mogę dopasować do siebie więc odpowiada mi to autko jak najbardziej.Przyciski oraz przełączniki są umieszczone intuicyjnie.Jak na 17-letnie auto jest bardzo dobrze wszystko rozmieszczone.
~mietekr1
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Mogła by być lepsza.W moim egzemplarzu nie ma moim zdaniem dostatecznej regulacji fotela kierowcy,brakuje uchwytu na napoje.
~Tomek79
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Przyzwoicie, choć w porównaniu do aut niemiecich a tym bardziej francuskich japończyk odstaje
~Grigo
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
wszystko na swoim miejscu, pod ręką tam gdzie być powinno, trochę duże koło kierownicy.
~mart@mayanet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
nie moge narzekac na nic. Ew na brak regulacji siedzenia w pionie (albo ja nie wiem, jak to zrobic ;) )
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tu nie mam zastrzezen. Dla mnie wszystko pod reka i na swoim miejscu.
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Samochod wyprodukowano w 95 roku ale wg mnie ergonomia 1 klasa ;)
~magdagiet@buziaczek.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
niewygodny fotel; kierowcy - zadarte w górę siedzenie uciska okolice pod kolanami
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
wszystko na swoim miejscu i intuicyjnie można znaleźć...
Toyota Carina V Sedan