Lista ocen Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Stosunku jakości do ceny nie oceniam \"doskonale\" tylko ze względu na fakt iż auto nie jest tanie w zakupie. Auta te trzymają cenę,nawet starsze roczniki. Jest ich stosunkowo mało a ich ceny sa wyższe od europejskich odpowiedników, a to dlatego iż są po prostu lepsze. Ale jeżeli kupimy już Carine i oczywiście jak w każdym aucie zadbamy o jej eksploatacje, odwdzięczy się nam niezawodnością i pozwoli nam w codziennym użytkowaniu zaoszczedzić...
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Moim zdaniem ceny sa proporcjonalne do proponowanego komfortu i klasy auta. Oczywiscie warunkiem jest bezwypadkowosc i troska poprzednich wlascicieli. Bo jesli auto bedzie po powaznym wypadku,to juz zawsze cos po tym zostanie. Podobnie bedzie jesli ktos przez kilkadziesiat tys kilometrow nie zagladal pod maske,ale to juz winy ludzi,a nie maszym.
~irjusz1980
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
ciężko będzie kupić coś większego,bardziej komfortowego, przestronnego,dynamiczniejszegoza w tak niskiej cenie. owszem już mało zostało nie wyeksploatowanych do zera. dbanie o to auto i wymiany części eksploatacyjnych na bierząco odwdzięczy się po 100 kroć
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jak najbardziej stosunek jakości do ceny pokrywa się z ceną auta.Auto jest ekonomiczne nie wymaga dużych nakładów pieniężnych.Ma swoje lata ale jest bezawaryjne i dla kogoś kto nie oczekuje osiągów tylko oszczędnej jazdy i wygody.
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jest droga za model sedan z 1995 roku od pierwszego Pana z garażu zapłaciłem 12 tyś zł krajowy bezwypadkowy nigdy nigdzie nie malowany. Za te pieniądze można mieć nowocześniejszy samochód Carina to przestarzała technologia.
~E-Carina
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
rocznik 93, kupiony za 14 tys PLN - jest to najlepszy zakup jaki kiedykolwiek zrobiłem. nigdy bym nie zamienił na nowszy samochód marek: renault, fiat, citroen, volkswagen, daewoo, czy innej, słabej renomy marki
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tu jest super, mam wielkie auto za cenę ok kilkunatu tysięcy złotych. Auto w środku jest w doskonałym stanie, nic nie zniszczone, aczkolwiek trochę już wygląd przestarzały.
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Samochód bardzo wolno traci na wartości, dzieki temu, że użytkownikom sprawia przyjemnosc posiadanie tego samochodu. Cena b. atrakcyjna jak na NIEZAWODNY,pewny samochód
~Arkadiusz
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
cena dosc wysoka jak auta z tego rocznika , ale za jakosc trzeba płacic . Nawet avensisI potrafią byc w nizszych cenach jak starsze cariny E
~adasko
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Wprawdzie w tym roczniku można kupic dużo tańsze auta,ale... wtedy jeszcze produkowano samochody na dłuższy okres czasu niż obecnie
Toyota Carina V Sedan