Lista ocen Toyota Carina V Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW 1992-1997 (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grigo
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
powyżej 120 juz nieco głośniej, ale ogólnie przy normalnej eksploatacji to silnika prawie nie słychać plastiki nie trzeszczą wszystko precyzyjnie poskładane jakość elementów super jak na tamte lata i dzisiejsze nowości rynkowe mogą sie uczyć...
~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
No tu jest juz gorzej. Ale w przypadku mojego autka,to zasluga poprzedniego wlasciciela,ktory zalozyl sobie sportowa koncowke wydechu. Przy najblizszej okazji pozbede sie tego. Wygłuszenie komory silnika też by mogło być lepsze...
~przemass
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tutaj niestety nie jest najlepiej. Przy wiekszych predkosciach jest glosno, wtedy potrzebny jest dobry zestaw car-audio ;) Uszczelki w szybach moga nietrzymac wystarczająco przez co przy sporych powiewach wiatru slychac gwizdy.
~DRAMEN
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jeśli chodzi o wyciszenie to nie należy Toyota Carina do najcichszych aut ale ja sobie z tym poradziłem kupując kilka mat wygłuszających i jest o wiele lepiej.Więc oceniam wyciszenie dobrze ale nie doskonale.
~damian22krak@op.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Jak wspominałem wcześniej głośna praca silnika szczególnie przy wysokich obrotach może być uciążliwa - tu myślę że można było lepiej wyciszyć wnętrze pojazdu
~Arkadiusz
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
kiepskie , kiepskie , kiepskie , jedyne co mnie razi w tym autku to wyciszenie , chyba celowo tak zrobili zeby było słychac \"mruk rasowego silnika ;)\"
~Jarek
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Carina jet poprostu głośna chodzi na trasie jest cicho do 100 km/h a w miieście przy starcie ze świateł jest napradę głoścniej niż w oplu tragedia
~pedrop@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
z tym jest kiepsko jak na tę klasę auta. Głośne jest zawieszenie i silnik, który najwięcej dokucza przy wysokich obrotach.
~andrzej
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Tu niestety nie najlepiej przy prędkościach powyżej 120 km/h. Przy 130 km/h mamy już 4000 obr.

Usterki Toyota Carina V

Toyota Carina V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lysy1233
Sedan 1.6 i 16V XLi 114KM 84kW
Do 90-100 km/h jest dobrze, ale potem hałasuje silnik i wiatr.
Toyota Carina V Sedan