Lista ocen Toyota Celica V Coupe (46) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drassari
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
jak na niezawodność jest dobrze, ale trzeba wiedzieć o jednym jeżeli silnik był przegrzany to na bank strzeli uszczelka pod głowicą, i nie wystarczy tylko splantować głowice trzeba tez wieść do równania nie blok, a przy okazji sprawdzić jak wyglądają tłoki, cylindry (czy nie ma skaz, pęknięć, i czy nie mają już \"jajka\", luz na pierścieniach, kolej na wada to czujnik od wentylatora chyba najlepszym wyjściem jest manualny przełącznik
~Kramer
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
auto po przejściach (a ja też się nad nim nie rozczulałem): wydmuchało uszczelkę po głowicą (wróciłem do domu na dwóch cylindrach - ponad 100km), klękła skrzynia (wyskakiwał 5bieg), w momencie jak zaczeło się ślizgać sprzęgło i hałasować na wolnych obrotach łożysko oporowe - sprzedałem auto
~Adi
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jak wszyscy dobrze wiedzą, samochód katowany szybko się zepsuje. Koszt naprawy jest dosyć wysoki, ale nie ma powodów do obaw - gruntowna naprawa auta zabiera kasę tylko jednorazowo, później pozostaje tylko nie katować przesadnie jak BMW, i jeździć, jeździć, jeździć.
~hucky
Coupe 1.8 i 16V 115KM 85kW
Za poważne usterki uważam elektrykę otwieranych świateł, a raczej spalenie silniczka. Także zawieszenie, choć - prawda taka, że nie jestem tu bez winy. Także sprzęgło byłoby bez zarzutu, gdybym nie zrypał całej tarczy... no ale po naprawieniu błędów młodości, nie ma na co narzekać.
~karolgawron@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
Osobiście nie miałem \"przyjemności\" doświadczyć żadnej poważnej usterki poza wymianą silnika (za bardzo poszalałem w Niemczech na autobanie) ale koszt nowego silnika + wymiana wyniosła mnie jedynie 2.500zł. (Silnik z Celiki VI 2.0 16v 170KM).
~TOYOTA CELICA 2.0GTI POLECAM WARTO
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
co miałem teraz lalunia czeka na wymiane sprzęgła i przegóbów przebieg 300tysiaków z poprzednich modeli celi 6sztuk które katowałem do bulu nigdy nie staneły na trasie nigdy rano nie było że nie odpaliły SĄ TO WDZIĘCZNE SUKI
~PrzemGT
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
No to cela mnie zawiodła... Co chwila coś leci... Nie odpala... Zawieszenie co rusz... Elektryka... Ja mam albo felerny model egzemplarz albo takie już są a inni użytkownicy tylko kolorują ze jest dobrze...
~gargamel
Coupe 2.0 i 16V 156KM 115kW
typowa toyota a nawet jeszcze bardziej ,ale wiadomo wszystko zależy od porzednich właścicieli(niemarkowe części =zgon!),słabiutkie hamulce, 20km wyścigu i są białe i prawie nie hamują
~Skiba.lik@op.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
teraz padla mi elektryczna antena od radia i to tyle jak na ten przebieg,wymiana oleju filtrów i pasków siędo usterek nie wlicza
Dziennik kosztów dla Toyota Celica V Coupe
10,5
11,3
~lukaisa
Coupe 2.0 i 16V 140KM 103kW
po kupnie pare rzeczy do wymiany:pasek,klocki,oslony przegubow,wydech.Typowa usterka Celici-wyciek oleju spod skrzyni
Toyota Celica V Coupe